Benetton Rossotoaletní voda pro ženy

1×
Benetton Rosso toaletní voda pro ženy 100 ml
Benetton Rosso toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: BEN0024 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Benetton Rosso
Složení

Dámská toaletní voda Benetton Rosso je svěží a jemná vůně. Tato vůně pochází z kolekce, která je tvořena čtyřmi toaletními vodami, kde každá svůj půvab podtrhuje jinou barvou. Jde o sbírku Colori 2010. Každá barva vyjadřuje komunikační prostředek, ale zároveň mísí různé kultury a jejich tradice. Jde o výjimečnou příležitost, jak sjednotit nejrůznější kultury a generace. Jde o kreativní proces vyjádření hloubky našich myšlenek. Vždyť barvy jsou tak veselé, hravé a neodmyslitelně patří k našemu životu. Jsou úzce propleteny s našimi pocity a náladami. Proto je někdy více než důležité propůjčit barvám jejich důležitost a podstatu.

Svrchní tóny obsahují esence osvěžující mandarinky a mučenky. V srdci této toaletní vody pulsují esence jasmínu, rozpustilé lilie a pivoňky. Základ toaletní vody tvoří akordy pačuli, styrače a sladké vanilky. Červená barva tohoto parfému napovídá, že jde o vůni plnou vášně a lásky. Je tedy určena všem ženám, které touží po objevení toho pravého muže. Ženám, které by rády našly lásku, která bude na celý život. Tyto ženy se nebojí žádných životních nástrah. Dobře si uvědomují svoje možnosti. Jsou smyslné, inteligentní a velmi prozíravé.

Objednejte si dámskou toaletní vodu Benetton Rosso v našem internetovém obchodu a objevte nové pocity, které vám byly dosud zatajeny. Pojďte trochu zamíchat barvami a dejte svému životu pravý smysl. Dopřejte si tuto vůni v každém ročním období a při každé příležitosti. Využijte její vnitřní sílu a nechte se svést. Na trh byla uvedena v roce 2010 a spojila několik srdcí v jedno. Dovolte jí alespoň na malou chvíli vstoupit do vašeho srdce.

Složení

Hlava
mučenka, mandarinka, citron
Srdce
pivoňka, lilie, jasmín
Základ
vanilka, sturač, pačuli
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Benetton

Zažijte barevnou revoluci s parfémy United Colors of Benetton. Objevujte svět vůní, které dokonale podtrhnou každou svobodomyslnou osobnost.

Benetton parfémy jsou vůně plné barev, svobody a kontrastů, se kterými se rozhodně nudit nebudete. Růžová vás zahrne do něžného květinového kabátku s ovocnými tóny. Fialová je zase intenzivně ženská s tóny jasmínu, růže či frézie doplněnými o sladký základ. Pánské vůně Colors de Benetton si vás pak získají svěžími citrusovými kompozicemi prodchnutými tóny jalovce, koriandru či cedrového dřeva.

Kolekce United Dreams je inspirována sílou vašich snů. Nezůstávejte při zemi a nechte se unést některým Benneton parfémem, které splní jakékoliv vaše přání. Dámská toaletní voda Stay Positive vás dobije pozitivní energií díky spojení citrusových a dřevitých tónů. Pánská vůně Go Far s mořskými, levandulovými a kořenitými tóny vás zase přenese na svěží mořské pobřeží.

Recenze Benetton Rosso