Benetton Rosso

toaletní voda pro ženy 100 ml

1×
Benetton Rosso toaletní voda pro ženy 100 ml
Benetton Rosso toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: BEN0024 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Benetton Rosso

Dámská toaletní voda Benetton Rosso je svěží a jemná vůně. Tato vůně pochází z kolekce, která je tvořena čtyřmi toaletními vodami, kde každá svůj půvab podtrhuje jinou barvou. Jde o sbírku Colori 2010. Každá barva vyjadřuje komunikační prostředek, ale zároveň mísí různé kultury a jejich tradice. Jde o výjimečnou příležitost, jak sjednotit nejrůznější kultury a generace. Jde o kreativní proces vyjádření hloubky našich myšlenek. Vždyť barvy jsou tak veselé, hravé a neodmyslitelně patří k našemu životu. Jsou úzce propleteny s našimi pocity a náladami. Proto je někdy více než důležité propůjčit barvám jejich důležitost a podstatu.

Svrchní tóny obsahují esence osvěžující mandarinky a mučenky. V srdci této toaletní vody pulsují esence jasmínu, rozpustilé lilie a pivoňky. Základ toaletní vody tvoří akordy pačuli, styrače a sladké vanilky. Červená barva tohoto parfému napovídá, že jde o vůni plnou vášně a lásky. Je tedy určena všem ženám, které touží po objevení toho pravého muže. Ženám, které by rády našly lásku, která bude na celý život. Tyto ženy se nebojí žádných životních nástrah. Dobře si uvědomují svoje možnosti. Jsou smyslné, inteligentní a velmi prozíravé.

Objednejte si dámskou toaletní vodu Benetton Rosso v našem internetovém obchodu a objevte nové pocity, které vám byly dosud zatajeny. Pojďte trochu zamíchat barvami a dejte svému životu pravý smysl. Dopřejte si tuto vůni v každém ročním období a při každé příležitosti. Využijte její vnitřní sílu a nechte se svést. Na trh byla uvedena v roce 2010 a spojila několik srdcí v jedno. Dovolte jí alespoň na malou chvíli vstoupit do vašeho srdce.

Složení

Hlava
citron, mandarinka, mučenka
Srdce
jasmín, lilie, pivoňka
Základ
pačuli, sturač, vanilka
Druh vůně
květinová, ovocná

O značce Benetton

Značka Benetton byla založena v Itálií v roce 1965. Portfolio Benetton se mimo módy rozšířilo i na bytové doplňky, brýlové obroučky a také na kvalitní dámskou i pánskou kosmetiku.

Tělová mléka, toaletní vody, deospreje a jiné výrobky Benetton vsází na jednoduchost a nízkou cenu. Obsahují přírodní ingredience a nejsou testovány na zvířatech. Základem většiny parfémů je vůně bavlníků. Ta symbolizuje jemnost bavlny – tedy materiálu, ze kterého Benneton Group již od svého vzniku vyrábí oblečení.

Benneton Group podporuje řadu charitativních organizací a aktivně bojuje proti rasismu a nenávisti vůči cizím kulturám. Před několika lety spustila kampaň Unhate, která vyvolala mohutné diskuse. Kampaň byla založena na fotomontážích líbajících se politiků znepřátelených zemí.

Značka Benneton jistě zaujme všechny, kteří shánějí levnější, ale přesto krásně vonící parfémy a chtějí nepřímo přispět na dobrou věc.

Recenze Benetton Rosso

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem