Benefit Fine One One

lesk na rty a tváře 2 v 1

1×
Benefit Fine One One lesk na rty a tváře 2 v 1
Benefit Fine One One lesk na rty a tváře 2 v 1
8 g

Kód: BNF0212 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Benefit Fine One One
8 g

Popis produktu Benefit Fine One One

Popis:
Něžná rozjasňujicí tvářenka Benefit Fine One One dodá roztomilou barvu tvářím i rtům. Jejím motem jsou svěžest, tvar a šmrnc. Má tři odstíny – růžovou champagne, melounovou a jemně korálovou. Ty společně vytvoří přirozené stínování tváří a doplní každou denní situaci. Tváře se s ní zbarví do růžova jediným tahem.

Jak aplikovat:
Přiložte tvářenku tak, aby byl odstín růžová champagne nahoře a přejeďte od tváří až ke spánkům. Nakonec ji jemně rozetřete konečky prstů.

O značce Benefit

Za vznikem dekorativní kosmetiky Benefit stojí dvě sestry Jean a Jane Fordovy. Značka vznikla v 70. letech minulého století a díky propojení krásy s vtipem si ji oblíbily ženy po celém světě. Benefit dosáhl svého úspěchu nejen díky originálním a vtipným obalům, ale také kvůlli velmi kvalitnímu složení.

Benefit je specialista především na precizní líčení očí a perfektní obočí. S touhle značkou vykouzlíte dokonalý look v pohodlí domova. Dopřejte si i vy krásu v luxusním a vtipném balení. Protože jak říkají samy zakladatelky Jean a Jane Fordovy – „Smích je ta nejlepší kosmetika.“