Below the Belt Grooming Fresh gel na intimní partie pro muže

2×
Below the Belt Grooming Fresh gel na intimní partie pro muže
Below the Belt Grooming Fresh gel na intimní partie pro muže
75 ml

Kód: BLT06513 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Below the Belt Grooming Fresh
Vlastnosti

Gel na intimní hygienu pro muže Below the Belt Grooming™ Fresh & Dry Balls Fresh se rychle stane nezbytnou součástí vaší každodenní péče o ty nejdůležitější partie. Díky němu si po sprchování udržíte pocit svěžesti a komfortu, a to až na 8 hodin.

Tento podpásový gel funguje podobně jako antiperspirant, akorát pro pánské podpalubí. Takže se můžete sportu, zábavě i práci věnovat naprosto nerušeně po celý den.

Vlastnosti: 

  • udržuje oblast intimních partií v suchu
  • zajišťuje pocit svěžesti a pohodlí až na dobu 8 hodin
  • vytváří na pokožce hedvábnou jakoby pudrovou vrstvu
  • jemné složení se snadno aplikuje a rychle schne
  • čistá vůně mořského vánku se zelenými tóny

Složení:

  • neobsahuje mastek a pudr
  • dermatologicky testováno

Jak aplikovat:
Po sprše či koupeli aplikujte na pokožku v oblasti intimních partií. Používejte každý den jakou součást své pečující rutiny.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pokožky
citlivá, atopická a ekzematická
Účinek
zklidnění

O značce Below the Belt Grooming

Pánové, užijte si pocit komfortu, čistoty a svěžesti, ať už jste kdekoliv. Below the Belt Grooming™ nabízí všem aktivním a moderním mužům produkty pro každodenní péči o ty nejdůležitější pánské partie.

Značka Below the Belt Grooming for Men vznikla ve Velké Británii v roce 2014, kdy přišla na trh s revoluční myšlenkou. Do té doby intimní hygiena pro muže neměla žádný pečující přípravek, který by s maximální účinností udržel pánské podpalubí svěží a v suchu. Někteří muži proto tento problém řešili používáním nepraktických pudrů či dokonce klasických deodorantů.

Below the Belt Grooming™ otevřeně mluví o problémech, které muže každý den sužují, a nabízí jim to, co skutečně potřebují. Díky účinnosti, kvalitě a také praktičnosti svých produktů se tak značka Below the Belt Grooming dnes řadí mezi specialisty na pánskou intimní hygienu. A to vše navíc s nadhledem a vtipem.

Recenze Below the Belt Grooming Fresh2