Bellissima My Pro Hot Air Styler GH18 1100 horkovzdušný kartáč

1×
Bellissima My Pro Hot Air Styler GH18 1100 horkovzdušný kartáč
Bellissima My Pro Hot Air Styler GH18 1100 horkovzdušný kartáč
GH18 1100
805

Kód: BES02241 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 8. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 7. 3. 2021

Popis produktu Bellissima My Pro Hot Air Styler GH18 1100
Vlastnosti

Vymodelujte svůj účes už během fénování! Horkovzdušný kartáč Bellissima My Pro Hot Air Styler GH18 1100 dokonale vysuší vlasy a zároveň s ním snadno vytvoříte hladký styling, drobné kadeře i velké nadýchané vlny. To vše díky 5 různým nástavcům, které můžete libovolně měnit.

Keramický povrch kartáče zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla a současně minimalizuje riziko poškození vlasů. Díky dvěma různým stupňům teploty a proudění vzduchu si můžete zvolit takové nastavení, které nejvíce vyhovuje vašemu typu vlasů. Výsledný účes můžete snadno zafixovat pomocí praktické funkce studeného vzduchu. 

Vlastnosti:

 • dodá vlasům nadýchaný objem
 • uhlazuje a usměrňuje neposedné vlasy
 • vytváří drobné i velké vlny
 • během chvilky vysuší vlasy
 • maximálně šetrný k vlasům

Technická specifikace:

 • 5 nástavců: velký 50mm kartáč, střední 32mm kartáč, ondulovací kleště, obdélníkový kartáč a usměrňovací koncovka
 • keramický povrch Gloss Ceramic Coating – rovnoměrně rozloží teplo, chrání vlasy
 • 2 stupně teploty a proudu vzduchu
 • funkce Cool shot pro zafixování účesu
 • špička proti popálení
 • otočný kabel

Jak používat:
Pro dosažení co nejlepších výsledků vlasy nejprve umyjte a důkladně rozčešte. Nasaďte na přístroj usměrňovací koncovku a vysušte.

Pro vytvoření drobných vymodelovaných vlnek nasaďte ondulovací kleště na tělo kartáče. Vezměte mezi prsty tenký pramen vlasů, stiskněte páku svorky a vložte konečky vlasů mezi válec a svorku. Poté uvolněte svorku a omotejte pramen vlasů kolem ondulovacích kleští. Zapněte přístroj a chvíli počkejte, než pramen vlasů získá požadovaný záhyb. Poté jej z kulmy uvolněte otevřením svorky.

Pro vytvoření měkkých vzdušných vln použijte kulatý kartáč. Pramen vlasů o šířce kartáče omotejte okolo kartáče. Dávejte přitom pozor, abyste jej neovinuli více než dvakrát kolem samotného kartáče. Zapněte přístroj na maximální teplotu. Počkejte, dokud pramen nezíská požadovaný tvar a pak jej uvolněte z kartáče.

Pro dodání objemu a struktury vlasům a pro oživení účesu použijte obdélníkový kartáč. Zapněte přístroj a pročesávejte vlasy stejně jako klasickým štětinovým kartáčem.

Vlastnosti

Typ napájení
síťový

O značce Bellissima

Bellissima je italská značka, věnovaná ženské kráse. Jejím cílem je umožnit ženám vytvořit si v pohodlí domova dokonalý účes jako od profesionálního kadeřníka, díky kterému se budou cítit krásné a výjimečné. Protože jak zní motto značky: „You Are Bellissima”.

Prvním produktem značky Bellissima byla žehlička na vlasy, která ženám usnadnila každodenní úpravu vlasů – a tím i život. Později přibyly k žehličce na vlasy další profesionální produkty určené jak k úpravě vlasů, tak k péči o tělo i pleť. Veškeré produkty Bellissima jsou maximálně účinné, bezpečné a velký důraz je kladen i na jejich design. Italský původ značky se zkrátka nezapře.

V portfoliu značky Bellissima najdete kulmy na vlasy, se kterými snadno vytvoříte nádherné vlny i lokny, žehličky a žehlicí kartáče pro dokonale uhlazený účes nebo kulmofény a rotační kartáče, jež dodají vlasům objem a hravě zkrotí neposedné kadeře. Za zmínku stojí také čisticí kartáčky na pleť.

Recenze Bellissima My Pro Hot Air Styler GH18 11001