Bellissima My Pro Beach Waves GT20 300 kulma na vlasy

Bellissima My Pro Beach Waves GT20 300 kulma na vlasy
Bellissima My Pro Beach Waves GT20 300 kulma na vlasy
GT20 300

Kód: BES02237 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Bellissima My Pro Beach Waves GT20 300
Vlastnosti

Oboustranná kulma na vlasy Bellissima My Pro Beach Waves GT20 300 vám umožní vytvořit hned 2 typy vln. Díky speciálnímu otočnému systému desek si můžete snadno vykouzlit jak volnější plážové vlny, tak pravidelné a precizní vlnky.

Leštěný keramický povrch válců Gloss Ceramic zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla pro maximální ochranu vašich vlasů při jejich úpravě. Systém uzamčení ploch a chladný hrot je pak zárukou snadné a bezpečné manipulace s kulmou.

Vlastnosti:

  • vytváří volné plážové vlny i přesné krátké vlnky
  • natáčí vlasy bez poškození a lámání
  • dodává vlasům přitažlivý lesk
  • ideální pro středně krátké až dlouhé vlasy

Technické parametry:

  • leštěný keramický povrch válců Gloss Ceramic – chrání vlasy před poškozením
  • funkce automatického vypnutí po delší nečinnosti
  • systém uzamčení žehlicích ploch
  • chladný hrot pro bezpečné manipulování
  • otočný kabel 1,8 m
  • žáruvzdorné pouzdro

Jak používat:
Pro dosažení nejlepších výsledků vlasy nejprve umyjte, důkladně vysušte a rozčesejte. Zvolte si typ žehlicích ploch dle požadovaného výsledku a nastavte kulmu dle návodu.

Pramen vlasů napněte pomocí jedné ruky a vložte jej mezi vyhřívané desky. Stiskněte žehlicí plochy k sobě a podržte po dobu 5 sekund. V případě obtížně upravitelných nebo hrubých vlasů nechte kulmu sevřenou po dobu 8 sekund. Čím déle pramen podržíte uzavřený v kulmě, tím výraznější je definování vln.

Takto postupujte po celé délce pramene pomocí překrývání jeho následných částí. Kulma nemá posuvnou funkci. Na závěr jednotlivé zvlněné prameny zafixujte pomocí laku na vlasy.

Návod k použití naleznete ZDE

Vlastnosti

Typ napájení
síťový

O značce Bellissima

Bellissima je italská značka, věnovaná ženské kráse. Jejím cílem je umožnit ženám vytvořit si v pohodlí domova dokonalý účes jako od profesionálního kadeřníka, díky kterému se budou cítit krásné a výjimečné. Protože jak zní motto značky: „You Are Bellissima”.

Prvním produktem značky Bellissima byla žehlička na vlasy, která ženám usnadnila každodenní úpravu vlasů – a tím i život. Později přibyly k žehličce na vlasy další profesionální produkty určené jak k úpravě vlasů, tak k péči o tělo i pleť. Veškeré produkty Bellissima jsou maximálně účinné, bezpečné a velký důraz je kladen i na jejich design. Italský původ značky se zkrátka nezapře.

V portfoliu značky Bellissima najdete kulmy na vlasy, se kterými snadno vytvoříte nádherné vlny i lokny, žehličky a žehlicí kartáče pro dokonale uhlazený účes nebo kulmofény a rotační kartáče, jež dodají vlasům objem a hravě zkrotí neposedné kadeře. Za zmínku stojí také čisticí kartáčky na pleť.

Recenze Bellissima My Pro Beach Waves GT20 300