Bellissima My Pro Beach Waves GT20 100 kulma na vlasy

6×
Bellissima My Pro Beach Waves GT20 100 kulma na vlasy
Bellissima My Pro Beach Waves GT20 100 kulma na vlasy
Doprava zdarma
GT20 100
1 216

Kód: BES02236 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 28. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra sobota 26. 6. 2021

Popis Bellissima My Pro Beach Waves GT20 100
Vlastnosti

S dvojitou kulmou Bellissima My Pro Beach Waves GT20 100 jednoduše dosáhnete hned 2 různých looků. Dáte přednost drobným vlnkám s přirozeným plážovým efektem, nebo měkkým vlnám pro elegantní retro vzhled?

Kulma má oboustranné desky, které stačí stisknutím bočního tlačítka snadno uvolnit a jednoduše otočit. Takto můžete libovolně přecházet z jednoho stylu do druhého podle své nálady. Díky keramickému povrchu desek navíc budou vaše vlasy chráněny před poškozením vlivem tepla.

Vlastnosti:

 • vytváří a definuje drobné vlnky i větší měkké vlny
 • umožní vám střídat 2 různé styly účesu
 • šetrně natáčí vlasy a eliminuje jejich poškození
 • vhodná pro středně krátké až dlouhé vlasy

Technická specifikace:

 • leštěný keramický povrch Gloss Ceramic – zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla
 • 3 úrovně teploty od 160 °C do 200 °C
 • systém uzavřeného přepínání ON/OFF na rukojeti
 • funkce Click&Spin – pro otočení desky a změnu stylu stačí jedno kliknutí
 • funkce Easy&Fast – umožňuje vytvářet stejné vlny jediným pohybem
 • ochranný kryt na špičce proti popálení
 • otočný kabel o délce 1,8 m

Jak používat:
Používejte na suché a čisté vlasy. Nejprve vlasy dobře rozčešte a rozdělte na menší sekce. Dle vámi zvoleného typu vln nastavte kulmu podle návodu a zvolte teplotu. Pomocí jedné ruky napněte pramen vlasů a vložte jej mezi vyhřívané destičky. Sevřete a podržte po dobu 5 sekund. V případě hrubších a nesnadno upravitelných vlasů nechte kulmu sevřenou 8 sekund. Takto postupujte po celé délce vlasu.

Kulma nemá posuvnou funkci. Pro rovnoměrný výsledek tedy pokračujte po délce pramene překrýváním následných částí vlasů. Pro závěrečné zafixování účesu nastříkejte na jednotlivé zvlněné prameny lak na vlasy.

Podrobný návod:

Návod k použití naleznete ZDE

Vlastnosti

Typ napájení
síťový

O značce Bellissima

Bellissima je italská značka, věnovaná ženské kráse. Jejím cílem je umožnit ženám vytvořit si v pohodlí domova dokonalý účes jako od profesionálního kadeřníka, díky kterému se budou cítit krásné a výjimečné. Protože jak zní motto značky: „You Are Bellissima”.

Prvním produktem značky Bellissima byla žehlička na vlasy, která ženám usnadnila každodenní úpravu vlasů – a tím i život. Později přibyly k žehličce na vlasy další profesionální produkty určené jak k úpravě vlasů, tak k péči o tělo i pleť. Veškeré produkty Bellissima jsou maximálně účinné, bezpečné a velký důraz je kladen i na jejich design. Italský původ značky se zkrátka nezapře.

V portfoliu značky Bellissima najdete kulmy na vlasy, se kterými snadno vytvoříte nádherné vlny i lokny, žehličky a žehlicí kartáče pro dokonale uhlazený účes nebo kulmofény a rotační kartáče, jež dodají vlasům objem a hravě zkrotí neposedné kadeře. Za zmínku stojí také čisticí kartáčky na pleť.

Recenze Bellissima My Pro Beach Waves GT20 1006