Bellissima My Pro 2 in 1 Straight&Waves B29 100 krepovací žehlička na vlasy

1×
Bellissima My Pro 2 in 1 Straight&Waves B29 100 krepovací žehlička na vlasy
Bellissima My Pro 2 in 1 Straight&Waves B29 100 krepovací žehlička na vlasy
Výprodej
B29 100
1 267

Kód: BES02243 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 4. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 4. 3. 2021

Popis produktu Bellissima My Pro 2 in 1 Straight&Waves B29 100
Vlastnosti

Každý den jiný vzhled – krepovací žehlička na vlasy s dvojitým profilem Bellissima My Pro 2 in 1 Straight&Waves B29 100 vám umožní vytvořit dokonale hladký účes i pravidelné vlny. Díky tomu můžete se svým lookem experimentovat a vytvářet 2 různé styly pomocí jednoho přístroje.

Keramický povrch žehlicích destiček zajišťuje ochranu vlasů před teplem a podporuje jejich lesk. A díky systému rychlého nahřátí je žehlička připravená do pár vteřin po zapnutí, takže šetří váš čas.

Vlastnosti:

 • dokonale vyhladí a narovná vlasy
 • vytváří přírodní plážové vlny
 • chrání vlasy před dehydratací a poškozením
 • zvyšuje přirozený lesk vlasů

Technická specifikace:

 • oboustranné keramické desky XL o rozměru 50 × 95 mm
 • 4 úrovně teploty v rozmezí 150–210 °C
 • systém rychlého zahřátí žehličky
 • blokovací systém desek pro zajištění bezpečnosti
 • automatické vypnutí po 60 minutách nečinnosti
 • horní a spodní ochranný kryt
 • svítící indikátor a LED displej
 • otočný kabel o délce 1,8 m

Jak používat:
Před úpravou vlasů se ujistěte, že jsou důkladně suché, rozčesané a bez stylingových přípravků. Rozdělte vlasy na prameny o šířce cca 5 cm. Zvolte typ destiček dle preferovaného výsledku. 

Při narovnávání vlasů vložte vždy pramen mezi nahřáté destičky a sevřete. Jednou rukou pramen přidržujte napnutý a klouzejte sevřenou žehličkou po prameni ve směru od kořínků ke konečkům. Pro zajištění dokonale hladkého účesu projeďte vlasy hřebenem těsně před průchodem destičkami.

Při vytváření vln uchopte pramen vlasů pomocí jedné ruky a vložte jej mezi zahřáté desky. Držte žehličku sevřenou po dobu 5 sekund. Zvlněná deska nefunguje posuvně. Vlasy postupně svírejte mezi žehličkou ve směru od kořínků ke konečkům. Mírným tlakem na oba konce žehličky získáte větší rozlišení vln.

Návod k použití naleznete ZDE

Vlastnosti

Typ napájení
síťový

O značce Bellissima

Bellissima je italská značka, věnovaná ženské kráse. Jejím cílem je umožnit ženám vytvořit si v pohodlí domova dokonalý účes jako od profesionálního kadeřníka, díky kterému se budou cítit krásné a výjimečné. Protože jak zní motto značky: „You Are Bellissima”.

Prvním produktem značky Bellissima byla žehlička na vlasy, která ženám usnadnila každodenní úpravu vlasů – a tím i život. Později přibyly k žehličce na vlasy další profesionální produkty určené jak k úpravě vlasů, tak k péči o tělo i pleť. Veškeré produkty Bellissima jsou maximálně účinné, bezpečné a velký důraz je kladen i na jejich design. Italský původ značky se zkrátka nezapře.

V portfoliu značky Bellissima najdete kulmy na vlasy, se kterými snadno vytvoříte nádherné vlny i lokny, žehličky a žehlicí kartáče pro dokonale uhlazený účes nebo kulmofény a rotační kartáče, jež dodají vlasům objem a hravě zkrotí neposedné kadeře. Za zmínku stojí také čisticí kartáčky na pleť.

Recenze Bellissima My Pro 2 in 1 Straight&Waves B29 1001