BelláPierre Get The Look Kit Pretty Woman

kosmetická sada I.

BelláPierre Get The Look Kit Pretty Woman kosmetická sada I.
BelláPierre Get The Look Kit Pretty Woman kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: BEP1205 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: sypké oční stíny Champagne 2,35 g + sypké oční stíny Earth 2,35 g + sypké oční stíny Cocoa 2,35 g + makeup Base 8,5 g + štětec na oční stíny + štětec na oční linky a obočí

BelláPierre Get The Look Kit Pretty Woman
kosmetická sada I.

O značce BelláPierre

BelláPierre je minerální dekorativní kosmetika nové generace, která vám nabídne víc než jen obyčejný make-up! Tato exkluzivní americká značka je jednou z nejrychleji rozvíjejících se firem na trhu s minerálním make-upem! Produkty BelláPierre jsou vyráběny ze 100% čisté slídy, bez jakéhokoliv přídavku aditiv nebo škodlivých látek. Značka BelláPierre vám umožní být krásná v souladu s přírodou.
Minerální dekorativní kosmetika BelláPierre nevytváří na pleti na rozdíl od běžných make-upů silnou nepřirozenou vrstvu a zároveň má skvělé krycí schopnosti. Dále umožňuje pokožce volně dýchat a vytváří dojem přirozeně krásné pleti. Dekorativní kosmetika BelláPierre se snadno aplikuje, je  nekomedogenní a nerozmazává se. Produkty obsahují minerály, vitaminy a stopové prvky, které jsou nezbytnou podmínkou pro zdravou pleť. Minerální kosmetika BelláPierre je hypoalergenní, a tudíž vhodná i pro osoby s velmi citlivou pletí.