Zubní pasty

Nejprodávanější

Domácí bělení zubů

Chcete mít atraktivní úsměv jako hollywoodská hvězda? Domácí bělení zubů je čím dál oblíbenější metoda, jak vybělit zuby šetrně a bez návštěvy zubařského křesla. Bělení zubů doma zvládnete hravě a výsledkem oslníte každého, koho obdaříte svým úsměvem.

Jak vybělit zuby doma

Zuby snadno vybělíte i doma. K oslňujícímu úsměvu vám stačí přípravky na bělení zubů. Ty fungují tak, že rozloží povrchovou pigmentaci, a sklovinu tak zesvětlí. Pokud na zářivý úsměv spěcháte, bělicí pero na zuby a sady na bělení zubů jsou pro vás to pravé.

Hledáte-li šetrné bělení zubů, vsaďte na bělicí ústní vodu nebo pastu. Zářivých výsledků se dočkáte velmi brzy a dosáhnete stejného efektu, jako kdybyste použili bělicí pero nebo bělicí sadu na zuby.

Bělicí zubní pasta

Hlavním úkolem bělicí pasty na zuby je zbavit povrch skloviny pigmentace od kávy, čaje a jídla, a tím navrací zubům přirozeně bílý odstín. Na výběr máte mezi pastami s fluoridem a bez fluoridu – ty obsahují přírodní složky (např. černé uhlí), které redukují zubní plak stejně efektivně jako fluorid.

Bělicí pásky na zuby

Bělicí pásky jsou skvělou alternativou k bělicím zubním pastám, ale můžete je používat i spolu s nimi. Pásky aplikujete každý den před spaním na vyčištěné zuby po dobu 30 minut zhruba dva týdny. Aplikace bělících pásků je snadná, v ústní dutině nepřekáží a nekloužou.

Bělicí pero na zuby

Jestli toužíte po okamžitém výsledku, anebo chcete-li vybělit jen některé zuby, zkuste bělicí pero. Před použitím si vyčistíte zuby a pak už jen štětečkem aplikujete bělicí gel na konkrétní zuby. Gel poté nechte působit dle doporučení výrobce a následně vypláchněte ústa vodou.

Sada na bělení zubů

Domácí bělení zubů nebylo nikdy snadnější! Nemáte-li času nazbyt a chcete dosáhnout dlouhotrvajícího a profesionálního výsledku, zkuste sadu na bělení zubů. Zatímco budete spát, bělicí gel s aplikátorem se vám postará o krásně bílé zuby.

Sady obsahují tvarovatelný aplikátor, který se přizpůsobí každému typu chrupu. Aplikátor pak už jen naplníte bělicím gelem a jdete spát.

Přírodní bělení zubů

Šetrné bělení zubů je v kurzu. Pokud i vy chcete jít cestou bez chemie a vyzkoušet přírodní bělení zubů, pomůže vám například bělící černá zubní pasta nebo přírodní bělící pudr na zuby.

Vyberte si ty nejlepší přípravky na bělení zubů od uznávaných značek Swissdent, Opalescence nebo Splat. Chcete se o bělení zubů dozvědět ještě více? Přečtěte si náš článek Bělení zubů doma!