Bekra Mineral Deodorant Stick Crystal

minerální deodorant tuhý krystal

1×
Bekra Mineral Deodorant Stick Crystal minerální deodorant tuhý krystal
Bekra Mineral Deodorant Stick Crystal minerální deodorant tuhý krystal
100 g

Kód: BEK2535 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Bekra Mineral Deodorant Stick Crystal
100 g

Popis produktu Bekra Mineral Deodorant Stick Crystal

Popis:
Tuhý minerální deodorant Bekra Mineral Deodorant Stick Crystal si snadno poradí jak s úporným potem, tak nepříjemným zápachem. Tento deodorant má jako svou hlavní složku minerály, jejíž surové krystaly se získávají z bauxitu v Asii, kde je jejich přirozený výskyt. Těžba těchto zvláště čistých minerálních krystalů je založena na stovky let staré technologii. Minerální přírodní deodorant Bekra Mineral Deodorant Stick Crystal je 100% bez alkoholu a parfému. Nová technologie užití vás nadchne, jelikož vám přípravek vydrží po neuvěřitelně dlouhou dobu!

Účinky:

  • chrání před potem a vznikem zápachu až po 24 hodin
  • neobsahuje konzervanty, barviva a vůně
  • bez alkoholu
  • klinicky testováno
  • vydrží až 2 roky

Složení:

  • minerální krystaly – zabraňují vzniku potu a zápachu
  • aloe vera – zklidňuje citlivou a podrážděnou pokožku podpaží

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky, včetně velmi citlivé.

Jak aplikovat:
Odkryjte víčko minerálního deodorantu a navlhčete jej s vodou a ihned aplikujte na podpaží. Vyčkejte, dokud deodorant zcela neuschne. Po aplikaci omyjte aplikační plochu vodou a osušte. Dbejte, aby se deodorant nedostal do styku s mramorem a přírodním kamenem.

Vlastnosti

Druh balení
deo-stick
Typ pokožky
citlivá, pro všechny typy pokožky

O značce Bekra Mineral

Bekra Mineral je rakouská rodinná firma, která se zabývá výrobou mimořádně účinných přípravků proti potu a zápachu. Základem deodorantů Bekra Mineral jsou přírodní minerály, které poskytují ochranu před vznikem potu a zápachu až po 24 hodin! Další výhodou deodorantů Bekra Mineral je jejich čisté přírodní složení bez alkoholu a dráždivých syntetických vůní. Díky tomu deodoranty Bekra Mineral předcházejí podráždění pokožky a jejímu svědění nebo zčervenání.
Značka přírodních minerálních deodorantů Bekra Mineral byla založena začátkem osmdesátých let, kdy její zakladatel, Bernhard Kremper, objevil během své obchodní cesty v Asii přírodní křišťál s antibakteriálními schopnostmi, který místní obyvatelé po staletí užívali k čištění pitné vody i jako antibakteriální deodorant. Tuto jedinečnou schopnost křišťálu se rozhodnul více prozkoumat.
Výsledky dermatologických klinik ve Vídni a v Erlangenu prokázaly schopnost kamene působit jako deodorant, aniž by dráždil lidskou kůži. Tak vznikly jedinečné minerální deodoranty Bekra Mineral, které jsou v současné době velice oblíbené a používané po celém světě.