Přejít na hlavní obsah

Tutoriál: Třpytkový wet look. Párty účes, kterým oslníte nejen na vánočním večírku

23. 11. 2023

Iva Davies

Čtení na 2 minuty

Hollywoodské vlny vás omrzely, drdoly a vlasy rovné jako hřebíky vás nudí, ale vánoční večírek je za rohem? Máme pro vás skvělý účes na párty, který je neuvěřitelně jednoduchý, ale omámí úplně všechny.

Když se podíváte, jaké účesy se nosí na hvězdné mejdany, wet look je už léta stálicí. A vždycky vypadá absolutně božsky. Jestli si ale říkáte, že jít v zimě ven s mokrou hlavou fakt není dobrý nápad, v našem tutoriálu zjistíte, že vody nebude potřeba ani kapka.  

Jak na třpytkový wet look účes na večírek 

  1. Vlasy si pročešte kartáčem Janeke Chromium Line Air-Cushioned Brush with Bristles and Nylon Reinforcement a rozdělte na dvě sekce. 
  2. Do dlaní si dejte pěnu Shu Uemura Styling awa volume a postupně hustým hřebínkem nebo tupírovacím kartáčem Paul Mitchell PRO TOOLS™ Teasing Brush vpracujte pěnu do spodní sekce vlasů. Rozpracujte ji do jedné třetiny délky vlasů. 
  3. Stejný postup opakujte od temene směrem dopředu, dokud nebudete mít pěnou pokryté i malé vlásky a podrosty kolem obličeje. 
  4. Pak hřebenem se širokými zuby Janeke Chromium Line Wavy Comb for Gel Application vlasy pročešte do tvaru, jaký chcete, a po stranách zafixujte sponkami do vlasů BrushArt Hair Clip.  
  5. Nahoře nad čelem vlasy prsty trochu zvedněte a vytvořte objem. 
  6. Na fén Parlux Advance Light nasaďte difuzér Parlux MagicSense a vlasy zafénujte teplým vzduchem. Nemějte ho puštěný naplno, abyste vlasy nerozfoukali. Fénujte      3 až 5 minut, dokud pěna úplně nezaschne, pak sundejte sponky, které vlasy držely na místě. Pokud nemáte rádi disco, máte hotovo! 
  7. Pokud máte disco rádi, do misky si vymáčkněte třpytky LAMEL Insta Glitter Bomb. Pak štětcem na barvení vlasů Urban Alchemy Opus Summum Peak Brush naneste třpytky na vlasy od spánků směrem dozadu. Opakujte i na opačné straně. Třpytkový gel zase opatrně zafoukejte fénem, dokud nezaschne. 

Co potřebujete na cool party účes

Který look si vyberete? Disco? Nebo vám už samotný wet look přijde dost odvážný? Než se do nich pustíte, podívejte se na video. A nejlepší účes na večírek bude na světě!