Přejít na hlavní obsah

Tutoriál: Dokonalý soft peach look na den i noc

1. 4. 2024

Diana Čiefová

Čtení na 2 minuty

Tvářenky jsou jeden z trendů, který v současné době bere útokem svět krásy i sociální sítě. A zamilovali jsme si je i my! Jemný broskvový look vykouzlíte díky našemu jednoduchému návodu i vy. Day-to-night refresh nebyl nikdy jednodušší.

Základem pro soft peachy look je zářivá pleť. Připravte a vyživte ji hydratačním krémem a primerem, který zjemní a vyhladí póry. Do horkého počasí se vám může hodit i lehký tónovací krém, který umožní zazářit vašim pihám.  

Jak na jemný broskvový look  

  1. Pomocí prstů nebo štětce naneste na tváře  MAC Cosmetics Sheertone Blush v odstínu peaches. Zdravíčko můžete vytáhnout jemně až ke spánkům a nad horní víčka.  
  2. Na lícní kosti a hranu nosu použijte rozjasňovač Estée Lauder Bronze Goddess. Nebojte se jím lehce dotknout i vnitřního koutku oka.  
  3. Na oční víčka naneste Bobbi Brown Long-Wear Cream Shadow Stick v různých odstínech podle nálady a chuti experimentovat. Rozpracujte prsty a zkuste odstíny i vrstvit. 
  4.  Pro super objem se vám bude hodit řasenka Clinique High Impact High-Fi™ Mascara. Intenzivní barva řasy krásně zvýrazní a nemusíte se bát ani několika vrstev.  
  5. Lesk Clinique Pop™ Plush Creamy Lip Gloss v odstínu rosewater doplní celý broskvový look a skvěle hydratuje rty.  

Zamilujete si tento soft peachy look tak jako my? Zkuste víc dokonalých looků a podívejte se na Beauty trendy 2024.