Přejít na hlavní obsah

Tutorial: Easy letní účes pro dlouhé vlasy! Jak na Boxer Braids

3. 8. 2023

Iva Davies

Čtení na 2 minuty

Prázdniny, dovolené, pozdní snídaně nebo nekonečné večírky znamenají jediné. Léto je v plném proudu! Jak při nikdy nekončící zábavě vypadat úplně skvěle? Pomůžeme vám! Tady je skvělý letní účes k vodě, který vypadá skoro jako Boxer Braids!

Vždycky jste toužili po perfektně zapletených vlasech, které vydrží divoký tanec i běžecký maraton? Není se čemu divit. Ale zaplést si svoje vlastní vlasy tak, aby vypadaly skvěle, a navíc vydržely bez hnutí, může být opravdu oříšek. Jak na „zapletené“ copy s pomocí gumiček? 

Jak na letní účes k vodě  

  1. Pořádně pročešte vlasy kartáčem Tangle Teezer The Original.  
  2. Špičkou tupírovacího hřebene Olivia Garden Carbon + Ion Technical rozdělte vlasy na pěšinku po celé délce hlavy. 
  3. Gumičkou nebo sponkou si sepněte polovinu vlasů, aby se vám nepletly. 
  4. Na rozpuštěných vlasech si u čela vytvořte miniculík a zpevněte průhlednou gumičkou. Vlasy si uhlazujte kartáčem, aby vám nikde netrčely. Postupně si vytvořte dva až tři culíčky za sebou, do kterých přichytíte culík předchozí. Pro jednodušší práci s vlasy si je navlhčete vodou. Budou pak poddajnější a nebudou se vám zachytávat do gumiček. 
  5. Zapleťte copánek k týlu hlavy a pak i se zbytkem vlasů vytvořte velký culík. 
  6. Dopleťte cop až do konce vlasů.  
  7. A to samé na druhé straně! 

Na tento letní účes pro dlouhé vlasy využijete

Jednoduchou verzi Boxer Braids, která se hodí třeba k vodě nebo na párty, ale klidně i na sport nebo do kanceláře, zvládnete hravě!  Naše video vám pomůže.