Přejít na hlavní obsah

Kvalita a přirozenost. I tak se líčí holky z Notina. Inspirujte se naší Dianou!

20. 5. 2024

Jana Krajčová

Čtení na 1 minutu

Fandíte přirozenému looku a high-end kosmetice? Podobně to má i Diana, trade marketing specialistka v Notinu. A prozradila nám, které make-up produkty jsou jejím must-have pro každý den a proč.

Přirozená dokonalost 

Líčení, které podtrhne přirozenou krásu a vydrží po celý den – přesně tak vypadá Dianin signature look. Jeho základem je dlouhotrvající make-up Lancôme Teint Idole Ultra Wear 24h a tvářenka Lancôme Blush Subtil. „Upřímně, bez ní si připadám jako mrtvola,“ směje se Diana.  

Líčení očí nemusí být komplikované, když máte tu správnou řasenku. Diana sází na Yves Saint Laurent Lash Clash Extreme Volume a její velký kartáček vytvářející neuvěřitelný objem. „Je to ta nejlepší řasenka ze všech,“ tvrdí. 

Tohle jsou Dianini make-up oblíbenci

Finální tečka? Rtěnka Loveshine Yves Saint Laurent. Rtům propůjčuje živost a svým přirozeným odstínem se hodí do práce, na party i na rande. A takového parťáka v kabelce prostě chcete! 

Po perfektním líčení od rána do večera s pár produkty toužíme všichni. A teď už víme, jak na něj! Necháte se inspirovat v našem videu?