Přejít na hlavní obsah

Žhavá novinka z rodiny Narciso: Objevte okouzlující NARCISO Cristal

22. 6. 2022

Jana Uhlířová

Čtení na 3 minuty

„Rád interpretuji klasiku moderním způsobem,“ říká newyorský návrhář kubánského původu Narciso Rodriguez. Pokud jste tedy vyznavačkou nadčasové elegance a přitom toužíte po doteku moderní doby, pak vás přímo nadchne novinka NARCISO Cristal z parfémové řady NARCISO.

Tato vůně je totiž poctou ženskosti a přirozené záře, kterou máme všichni uvnitř, jen na ni někdy tak trochu zapomínáme. Okouzlující novinka vám ji ráda připomene. 

Novinka roku 2022, zářivá jako slunce

Hlavní inspirací parfému je opět blahodárné slunce: podobně, jako když se sluneční paprsky odráží od faset křišťálu a naplno se tím odhalí jeho krása, dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Cristal odhalí zase váš jedinečný půvab a záři.

Jako první se kolem vás rozvinou jiskřivé tóny bergamotu, které doprovází něžná frézie a exotický pomerančový květ. Poté se rozvoní opojná růže, omamný květ jasmínu a sexy pižmo, které ve vůních NARCISO nikdy nechybí. Představte si ještě tóny smyslného cedrového dřeva, benzoinu a kašmíru, které do kompozice vnášejí prvky tajemna – a dokonalá vůně je na světě. 

Produkty

Důraz na sexy eleganci, ale i udržitelnost

V pořadí již devátá vůně originálního newyorského návrháře Narcisa Rodrigueze obsahuje celých 85 % složek přírodního původu. Bergamot byl totiž sbírán z udržitelných zdrojů a pro získání růžových tónů byl využit proces destilace založený na principu upcyklace. „Nosem“ parfému pak je  Natalie Gracia-Cetto

Podobně jako další vůně této značky se i novinka NARCISO Cristal vyznačuje unikátním stylem na křižovatce tří vlivů: amerického, evropského a latinského. Nejen design flakonu, ale i použité ingredience totiž nasvědčují tomu, že se jedná o další v sérii Narciso. Také na flakónu si značka dala záležet a díky tomu se stane ozdobou vaší koupelny. Oproti svým předchůdcům je lahvička zcela průsvitná jen s lehkým růžovým nádechem, čímž podtrhuje charakter vůně Cristal

Nadchnou vás ovšem i starší sestřičky této novinky: nechte se okouzlit parfémovanou vodou NARCISO Ambrée, který pohladí vaše smysly vůní ylang-ylany, plumérie a pižmem. Vůni uzavírá sametové cedrové dřevo, které příjemně dlouho doznívá.

Opojná je i vůně NARCISO Rouge, která vás zahalí půvabem bulharských růží a kosatců, opět s dotekem pižma, a vyzařuje pudrové aroma ženskosti a křehkosti. Postupně na povrch pronikají tóny cedru a vetiveru. Óda na bulharské růže pokračuje ve vůni NARCISO Poudrée. K růžovým tónům se přidává jasmín, aby do popředí vystoupily akordy luxusního pižma. Smyslnost propůjčuje nasládlé cedrové dřevo a vetiver. Baví vás květinové tóny plumérie a svěží neroli? Pak sáhněte po NARCISO Eau Néroli Ambrée. Působivý kontrast k neroli přináší pižmo, půvabný pomerančový květ a hluboké tóny ambry, cedru a kašmeranu. 

To byla opojná procházka světem vůní NARCISO. Už tušíte, která z nich se stane vaším (nejen) letním favoritem?