Přejít na hlavní obsah

Vánoční nehty 2020: Jaké trendy ovládnou zimu?

23. 11. 2020

notino.cz

Čtení na 3 minuty

Taky si říkáte, jak to tak rychle uteklo? Další rok se chýlí ke konci a Vánoce jsou za rohem! Je čas kupovat dárky, zapalovat (za chvíli už adventní) svíčky, pít horký čaj nebo kakao a choulit se doma pod dekou. Je to zároveň skvělý čas rozhodnout se, jaké budou vaše vánoční nehty 2020. Užijte si domácí pohodu a vytvořte si trendy nehty, které vám bude každý závidět.

Typické vánoční nehty

Asi se shodneme, že žádná barevná kombinace není víc vánoční než červená a bílá. Co si ale tohle tradiční duo trochu vylepšit? Nebojte, postup je úplně jednoduchý! Začněte podkladem a vezměte si na pomoc Rimmel 60 Seconds Super Shine v odstínu White Hot Love, kterým vytvoříte světlé, tak trochu nedbalé šmouhy.

Catrice ICONails v odstínu Caught On The Red Carpet pak naneste na část nehtu, která přesahuje prst. Pokud si při nanášení červené nejste jistí tvarem, vezměte si na pomoc obyčejný papír vystřižený do obloučku nebo manikúrové nálepky. Hlavně buďte opatrní na spodní vrstvu – kdyby se poničila, můžete začít rovnou znova. Aby manikúra působila celistvě, na závěr přidejte ještě bezbarvý lak. A máte hotovo!

Zimní nehty pro detailisty

Rudá manikúra asi nikdy z módy nevyjde. Ale i tomuto trendu můžete dodat slavnostní nádech! Pro dokonalé vánoční nehty červené barvy stačí jen správný odstín laku a zapojení trochy vlastní představivosti. Většinu nehtů nalakujte jednoduše dvěma vrstvami Catrice ICONails Caught On The Red Carpet. Dva prsty si nechte volné a pusťte se do zdobení! Můžete se samozřejmě inspirovat naší fotkou a vytvořit baňku nebo stromeček, ale nebraňte se vlastní fantazii a oblíbeným motivům.

Jako podklad naneste nude odstín Lady Like od Essie Nails, který můžete kombinovat se stříbrným nebo zlatým lakem ze sady NOBEA Metal – tím pak namalujte hlavní motiv. Detaily dolaďte opět červeným lakem Catrice nebo sněhově bílým Rimmel 60 Seconds Super Shine White Hot Love. Hlavně si nezapomeňte vzít na pomoc zdobicí štěteček, čeká vás mravenčí práce!

Třpytivé nehty

Chcete se o svátcích blýsknout? Tak jdeme na to! Abyste zachovali decentní look a netřpytili se jak disko koule, zkuste spojení výrazného a nude odstínu. A navíc, kombinací několika různých laků vznikají ty nejvíc trendy nehty 2020! Pro perfektní zimní ledovou manikúru dejte dohromady šedé odstíny Chinchilly a Merino Cool od Essie Nails, které oživíte pudrovou růžovou v podobě NOBEA Day-to-Day Base Shade #N01. Hlavní roli pak sehraje extra třpytivý NOBEA Heartbeat, ideálně ve stříbrné variantě, která skvěle sedí k dalším studeným odstínům.

Decentní elegance

Teď tu máme něco pro ty z vás, kteří mají rádi tlumenější barvy, ale i tak touží po nehtech s vánočním motivem. Pro podpoření přirozeného tónu nehtů použijte jako základ odstín Lady Like od Essie Nails. Lak naneste na celou plochu nehtu a nechte zaschnout. Jeho horní část doplňte lakem Rimmel 60 Seconds Super Shine White Hot Love, kterým pak můžete dozdobit jeden z nehtů stylovým vánočním motivem. Jak můžete vidět, stačí úplně jednoduché linie a nádherné nehty na Vánoce jsou na světě.

Tak co, jaké vánoční nehty 2020 si vyberete? Zůstanete u tradičních barev nebo budete experimentovat?