Přejít na hlavní obsah

Trendy nehty na léto 2019. Inspirujte se!

21. 6. 2019

notino.cz

Čtení na 3 minuty

Jasně, k létu patří barevný lak na nehty ve všech podobách. Ale kromě toho nastupuje pár trendů, které letní nehty posouvají o level výš a umí být sexy i šokující. Jaké budou tedy letošní trendy nehty podle módních a beauty guru?

Duhové nehty = trendy nehty

Můžete vzít odstíny žluté a zelené a poskládat na každý prst jednu. Můžete vzít modrou, fialovou a růžovou a na každém nehtu vykouzlit duhu. Můžete si dát práci s ombre, kdy se jeden odstín přelévá do druhého. Pravidla určujete vy! Potřebujete k tomu jen ten

správný letní lak na nehty: třeba novinkový OPI Tokyo Collection. Co může být větší freestyle než inspirace Japonskem, které je v trendech pořád napřed?

Šťavnaté ovoce, kytky a infantilní design

Roztomilosti se letos meze opravdu nekladou! Ke žlutým nehtům se skvěle hodí motivy ananasu, frčí kaktusy i citróny, melounové ladění, růžovým sluší plameňáci, listy, červeným třešně nebo zmrzliny. Můžete zvolit jen pestré tečky nebo se pustit do infantilních postaviček. A čím lakovat? Šťavnaté odstíny vám nabídnou trendy laky na nehty Dermacol Mini Summer Collection, které fantasticky drží dlouhé dny. Stačí mít u sebe tenký aplikátor a trochu trpělivosti, pak to půjde hravě!

Neutral + White & Black (grafické linie)

Neutrální tělová, bílá a černá se potkávají na nehtových šachovnicích, grafických vzorech i ve francouzské manikúře, která letos ožívá tak trochu rebelským způsobem. Ale nosí se i každá sama za sebe. Takže, pokud nechcete experimentovat, sáhněte jednoduše třeba po gel laku Sally Hanson Miracle Gel™, se kterým nepotřebujete nehty „zapékat“.

Umělé „no color“ drápky

Extravagantní nehtový trend se objevil například u Vivien Westwood nebo značky Moschino: vezmete umělé „tipy“, nalepíte a pozor: necháte je a jen částečně nalakujete. Nosí se například rudé rámování okolo celého průhledného nehtu – a skvěle vám to půjde s rychleschnoucím lakem Rimmel 60 Second by Rita Ora v odstínu Gladson Berry. Nebo zkuste pár letmých tahů, samolepek či kamínků.

Třpytivé i lesklé laky na nehty

Přehlídky pro sezónu SS 2019 u Emporio Armani vsadily na kovový lesk tmavě zelené a modré. In je dále i třpytkový lak na nehty. Catrice #peeloff Glam Easy To Remove je k mání ve variantách od zlatavé, přes růžovou po černou a má geniální výhodu – když už ho nechcete, jednoduše jej sloupnete. Jinak si můžete pohrát s flitry i nehtovým pearcingem, protože 3D zdobení letos také jede!

Hledáte další inspiraci? Zkuste Letní nehty 2020!