Přejít na hlavní obsah

Trendy nehty 2021: Letní inspirace na oslnivou manikúru

26. 6. 2021

notino.cz

Čtení na 4 minuty

Hurá, léto je za dveřmi! Oslavte s námi příval teplých dní kreativně a načerpejte nehtovou inspiraci na svůdné drápky pro sezonu 2021. V kurzu je look trendy gelových nehtů s výrazným leskem, odvážné barevné kombinace i dokonale přirozené lakování. Jaký styl si vyberete?

1. Inspirace na růžové nehty

Trendy nehty nemusejí být vždy do očí bijící, říká se přece, že krása tkví v jednoduchosti. Přirozené odstíny v tlumených tónech, jako je Lady Like od Essie Nails, vám umožní hrát si s výrazně kolorovanými detaily oblečení. Pudrová, meruňková, růžová, zemitá a písčitá totiž „nepřebijí“ ani sebeextravagantnější kousek vašeho oděvu.

Looku růžových trendy gelových nehtů dosáhnete i s pomocí odstínu Timid Pink od NOBEA Day-to-Day nebo s Princesses Rule od OPI Infinite Shine, které díky potahovaným pigmentům vykouzlí intenzivní krytí ve vysokém lesku. Gel laky mají tu výhodu, že jimi vytvoříte perfektní povrch jako od profesionála v pohodlí domova – a to ať s UV lampou, nebo bez ní. Na léto ideální volba!

2. Nezapomínejte lakovat něžné pastely

Pastelové tóny si obvykle podmaňují spíš jarní sezonu, není tomu tak ale v trendy nehtech léta 2021. Ty předepisují barvičky jako mátová (minty green), bonbonově růžová (candy pink) nebo morušová (mulberry). Za středomořskou barvu No. 1 ale volíme něžnou šeříkovou laku na nehty s gelovým efektem NOBEA Day-to-Day Soft Lilac! Vyzkoušíte ji?

3. Super tip na nehty v odstínu podmořského života

Rudá je barva, která přitahuje pozornost. V roce 2021 bude hrát prim především odstín korálově červené, jako Gaston Berry od Rimmel 60 Seconds By Rita Ora. Intenzivní barva, nad kterou možná váháte, se v letní sezoně objeví všude. Bude součástí drinků na koktejlových party, dominovat oblékání i při líčení rtů. Neměla by tedy na nehtech chybět ani vám!

4. Color blocking nehty 2021

K létu patří určitá míra extravagance a letos se o ni postará lakování velkých pestrobarevných ploch (bloků) neboli tzv. color blocking. Vychází, obdobně jako u líčení a odívání, ze spojování vzájemně odlišných barev. Osvědčenými kombinacemi jsou například červená a žlutá, modrá se zelenou nebo vínová kontrastující se žlutou. My jsme si vybrali senzační duo gelových laků na nehty Semilac Paris UV Hybrid v odstínu Burgundy Wine a zářící Racing Car. Vždyť jasně žlutá je přece barvou roku podle Pantone Color Institute!

Jak se připravit před sezonou

Ani sebelepší manikúra nevynikne, pokud budou vaše drápky lámavé a slabé, což se klidně po zimě a studeném jaru může stát. Dopřejte proto nehtům vzpruhu v podobě posilujícího laku Diamond strengthener NOBEA Nail care. V jeho složení najdete diamantový prášek, který spolu s dalšími ingrediencemi navrátí nehtům mimořádnou pevnost, odolnost proti třepení a jako bonus i krásný lesk.

Nehty výborně vyživí i pečující lak na nehty Vitamin glow NOBEA Nail care, který se ideálně hodí také jako podkladová vrstva. U podkladu stačí nehty nalakovat jednou, pokud aspoň na čas stojíte o dokonalé přirozené nehty a barvu už nebudete nanášet, volte vrstvy dvě.

A náš tip na závěr?

Prodlužte výdrž barviček aplikací ochranného laku na nehty NOBEA Day-to-Day. Univerzální top coat se postará o extra zářivost, efekt trendy gelových nehtů a maximální výdrž laku pod ním. 

 

Jako další letní ispiraci ti přinášíme extra barevný look v našem videu!