Přejít na hlavní obsah

Jaké nehty budeme letos nosit? Tady jsou nejkrásnější trendy nehty 2023

19. 1. 2023

Iva Davies

Čtení na 3 minuty

Jedním z jednodušších způsobů, jak být trendy, máte doslova a do písmene na dosah ruky. Barvy, tvar i zdobení nehtů můžete měnit podle počasí nebo nálady. A aby vám to v novém roce šlo dobře od ruky, máme pro vás čtyři trendy roku 2023, se kterými uděláte hodně parády a zvládnete je sami doma.

Francie nemusí být nuda 

Klasickou francouzskou manikúru znáte všichni, tak proč ji nevyzkoušet v barevném provedení pro moderní nehty. Ať už okraj vykreslíte zářivým lakem nebo sáhnete po pastelkách, chybu rozhodně neuděláte. Pokud vládnete pevnou rukou, linku dáte rovnou štětečkem od laku.  

Jestli se bojíte, že to takhle nebudete umět, můžete použít speciální zdobicí štěteček na nehty NeoNail. Bude to sice déle trvat, ale výsledek bude preciznější. Hlavně nezapomeňte mít ruku, kterou lakujete, pořádně opřenou o pevnou podložku. Dodá vám to lakovací sebevědomí a (tu zmiňovanou) pevnou ruku. 

Na barevnou francouzskou manikúru vyzkoušejte

Jarní abstrakce 

Jestli se necítíte na tenounké linky, ale mít trendy nehty je vaším cílem, zkuste abstraktní umění. Kreativitě se ani v tomto případě meze nekladou. Vyberte si barvy podle libosti a začněte tvořit. Můžete si pomoci zdobítkem na nehty Semilac, kterým se skvěle vytvářejí puntíky, štětečkem, ale klidně stačí širší štětec samotného laku. Na pár nehtů, nebo klidně na všechny, můžete vytvářet různé obrazce podle libosti.

Pro abstraktní umění využijete

Černá je dobrá. A unisex! 

Největším seriálovým hitem poslední doby je Wednesday. A (nejen) její nehty naznačují velký trend roku 2023. Černé nehty jsou jednoduchým a sofistikovaným způsobem, jak vypadat výrazně, a zároveň nenápadně. A hlavně, jsou unisex. Takže se jich nemusí bát ani pánové. Můžou začít nalakováním jen pár nehtů, nebo třeba nehtů na nohách, a postupně se dopracovat k nalakování obou rukou.

Černé laky, které si zamilujete

Chromový efekt 

Dalším velkým nehtovým trendem jsou nehty s chromovým efektem. Můžete použít laky s chromovým efektem, nebo speciální chromový prášek. Ten se zaleští do téměř suchého laku. Nelekejte se, není to žádná věda! Jak na to se můžete podívat v našem videu. 

Chromové laky pro vás

Všechny trendy nehty 2023 můžete vytvořit nejen klasickými, ale i gelovými laky, které necháte zatvrdnout  v lampě na úpravu gelových nehtů. Nezapomeňte taky na precizní manikúru a pravidelnou péči o nehty. A taky na svrchní lak pro delší výdrž.  

Tak už znáte trendy nehty 2023? Nebojte se rozhodně experimentovat, laky jdou naštěstí vždycky odlakovat. A upravené moderní nehty vám dodají na sebevědomí!