„Summer is yours“ by Notino: taška pro KAŽDÉ vaše léto!

8. června 2018Jana P
K moři, k rybníku, do města, na hory, piknik, víkend u kamarádky i do lázní, na trhy i korzování po památkách. Je jedno, kam v létě míříte. Taška „Summer is yours“, kterou jsme pro vás v Notinu navrhli, se bude hodit všude a nikde se neokouká.

V zimě mám jasno: kabelka. Hodí se ke všemu. Když je dost velká, pojme i nákup. Ale v létě? Jak rostou teploty, roste i počet věcí, které chci za den stihnout. A s kabelkou? No, vždyť už jen k té vodě se hodí pramálo! Na léto to chce jiného společníka. Takového, který ladí k většině šatníku. Který je lehký, skladný. Který může do města, stejně jako na chatu či pláž. Prostě plážovou tašku, která je víc než jen plážová taška. Chce to „Summer is yours“!

Připravená na vše

Co se velikosti týče, hravě strčí do kapsy i nejobjemnější kabely. Je lehká a snadno ji unesete. Popruhy něco vydrží, stejně jako taška samotná. Protože je připravená na to, že v ní vezmete věci do kanceláře, ale odtud zamíříte na plovárnu. Nebo že v ní u moře budete nosit věci pro den na pláži i poznávací výlety. A kromě toho – je ekologická, recyklovatelná. Což v době, kdy svět míří k eco friendly životnímu stylu, patří k zásadním plus.

Ultra praktická

Protože je fakt velká, nebude vás omezovat. Kvůli malé tašce člověk polovinu věcí nechá doma, a pak je potřebuje. Typicky u moře. Dobře vím, že si chci vzít na pláž vodu, náhradní plavky, ručník, opalovák, sprchový gel, vůni či minerální vodu ve spreji, balzám na rty… Vím, že bych užila vlhčené ubrousky, antibakteriální gel. Ale bylo třeba dělat kompromisy, protože se ne všechno vešlo. S taškou „Summer is yours“ můžete brát „celou koupelnu“.

Plážový manuál

A když jsme u toho, pojďme si připomenout, co s sebou na pláž vlastně potřebujete. Opalovací krém je základ. K moři jen s SPF 50 nebo 50+. Třeba ten od Avene je bez parfemace. Sprchový gel i šampon můžete mít v jednom, i s dávkou speciální péče po slunění. To umí třeba Sun Nuxe. Když jdete k vodě nalíčená, užijete odličovací ubrousky. A aby se pleť neupekla, je tu mineralizující voda ve spreji. Vichy vás určitě nezklame. Myslete také na rty: hydratační balzám EOS je ochrání celý den.

Od vody do baru

A až bude čas se z pláže zvednout a vyrazit drink? Pak si v tašce „Summer is yours“ udělejte místo ještě na letní parfém. Armani má speciální Sì Nacre Edition se třpytkami. Létu sedí i nová LANCÔME La Vie Est Belle L’Éclat. Pokud po opalování potřebujete sjednotit odstín pleti, zkuste L’Oréal Wake Up & Glow Bonjour Nudista, pro nalíčení se hodí multifunkční paletka, jakou má Maybelline, a stačí-li vám jen dobrý lesk či rtěnka, může vás bavit matující Tatouage Couture od YSL.

Užijte si léto!

Přečtěte si více