Přejít na hlavní obsah

Spása pro barvené vlasy? Kérastase Chroma Absolu

11. 1. 2022

Veronika Kučerová

Čtení na 3 minuty

Taky si vždycky užíváte pocit čerstvě nabarvených vlasů? Je to jako potkávat v zrcadle své nové já… nebo možná konečně to pravé já. Ale odchodem od kadeřníka to teprve začíná. Aby moje vysněná barva vypadala takhle cool co nejdéle, chce to cílenou péči! Při barvení totiž vlasy ztrácí pružnost a vlasová vlákna se narušují. Vlasy jsou proto hrubé, krepaté a vysušené. Tyhle přívlastky si ale budete moct vyškrtnout ze slovníku brzy potom, co začnete používat novou řadu Kérastase Chroma Absolu.

Seznamte se s Kérastase Chroma Absolu 

Věděli jste, že v kadeřnických salonech jsou různé typy barvení nejžádanější službou? Právě proto zahájila značka Kérastase intenzivní výzkum potřeb barvených vlasů – na jeho konci stojí řada Chroma Absolu, která přináší zcela nový způsob ochrany barvených vlasů. 

Aby vlasy nepřestaly zářit, potřebují:

  • intenzivní hydrataci,
  • hloubkovou výživu,
  • speciální kombinaci pečujících látek.

Všechny tyto benefity vám dopřejí vlasové přípravky Kérastase Chroma Absolu, které navíc vyhovují každému typu vlasů. 

 

Péče na míru 

Po náročném barvení potřebuju vlasy zase probudit k životu, a proto jim musím dopřát koktejl těch nejlepších ingrediencí. Kérastase Chroma Absolu se postará o to, aby byly vlasy až o 96 % silnější, byly nádherně lesklé, a aby barva jen tak nevybledla. Jak je to možné? Díky kombinaci tří kyselin a vzácného pupečníku asijského.

Které složky na vlasy působí? 

  • Aminokyselina – Proniká hluboko do vlasového vlákna a rekonstruuje ho zevnitř. Podílí se na tvorbě bílkovin, které jsou základním stavebním kamenem vlasů i kůže. 
  • Kyselina vinná – Tento silný antioxidant působí jako ochranný štít před poškozením oxidačním stresem a vnějšími vlivy.
  • Kyselina mléčná – Má exfoliační a zároveň hydratační vlastnosti. Kromě pokožky dokáže důkladně čistit vlasy a zároveň zamezit jejich krepatění. Znásobuje lesk a uzamyká vlhkost uvnitř vlasu.
  • Pupečník asijský – Tato regenerační rostlina má výrazně zklidňující účinek na vlasy i vlasovou pokožku. Navíc podporuje jejich zdravý růst.

 

Vyberte si z TOP produktů pro barvené vlasy

Jako první je na řadě mytí vlasů a kvalitní šampon. Vezměte si proto hydratační šampon Kérastase Bain Chroma Respect pro jemné až středně silné vlasy. Dodá vaší hřívě jemnou péči bez silikonů, sulfátů a parabenů a postará se o stálost barvy, která si i po 6 týdnech drží 95 % své intenzity. 

Po důkladném umytí dodejte vlasům péči v podobě obnovujícího kondicionéru Kérastase Fondant Cica Chroma. Během několika minut proniká hluboko do vlasového vlákna, zaceluje ho a vyživí. Výsledkem jsou až o 87 % více hydratované a pevné vlasy!

Jednou týdně je taky třeba dopřát sobě a svým vlasům relax a hloubkovou péči. Ano, nemluvím o ničem jiném než o vlasové masce Kérastase Masque Chroma Filler. Bohatý krém zanechá vlasy bez známek poréznosti, až o 93 % více hydratované! Navíc intenzivně pracuje na tom, aby se krásná barva na vlasech udržela co nejdéle. 

 

Zkrátka a jednoduše, řada Kérastase Chroma Absolu vám umožní měnit barvu svých vlasů bez obav a přesně tak, jak se vám to líbí. Buďte, kým chcete doopravdy být! 

Produkty