Přejít na hlavní obsah

Škola krásy představuje – trend tečkovaných očních linek

1. 12. 2017

notino.cz

Čtení na 2 minuty

Probuďte v sobě stylovou bohyni s tímto novým make-upovým trendem. Linky letos nejsou v módě a „dot eyeliner“ trend se v nedávné době objevil na molech při přehlídkách takových módních guru, jako jsou Valentino, Fendi nebo Gucci. Propojuje se v něm „tribal style“ s dramatickým líčením očí, které v těchto chladných měsících letí.

A jak tohoto originálního vzhledu dosáhnout? Buďte kreativní! Nejsou tu žádná omezení ani pravidla. Vyjádřete se zkrátka po svém.

Začněte podkladem, který sjednotí barevný tón pleti. My jsme si oblíbili Lumi Magique rozjasňující podkladovou bázi pod make-up od L'Oréal Paris. Nezapomeňte také předpřipravit své obočí a řasy pomocí Mascara Clear Lash od Artdeco pro lepší fixaci.

Základ očních stínů by měl být spíše neutrální nebo matně zlatavý. V tomto případě platí, že v jednoduchosti je síla. V paletce očních stínu od Artdeco Most Wanted palette najdete všechny odstíny, které jsou letos v kurzu. Začněte tím nejsvětlejším ve vnitřním koutku očního víčka a postupně se propracujte až k tomu nejtmavšímu ve vnějším koutku. Tím opticky prohloubíte svůj pohled. U tohoto stylu líčení se vyplatí sladit s očními stíny i rtěnku, aby na sebe rty zbytečně nepřitahovaly pozornost a neubíraly očím zaslouženou slávu 😊. Dlouhotrvající krytí vám zaručí rtěnka od Makeup Revolution Iconic Matte Nude.

Voilà! Teď, když máme hotový přirozeně vypadající základ, přichází čas na kreativitu a namalování tečky či dvou (nebo i tří 😊). Pro nejlepší výsledky zkuste oční linky L'Oréal Paris Super Liner Blackbuster. Je na vás, kde přesně chcete tečky mít. Pro začátek zkuste nanést jednu doprostřed spodního i horního víčka.

Nakonec je dobré použít správnou řasenku, která řasy oddělí od sebe a zesílí je. Oddělené a výrazné řasy jsou velkým trendem této sezóny, který tak dává každé řase možnost zazářit! Naším tipem je řasenka Volume Glamour pro objem a zhuštění řas od Bourjois.

Tak. Všechno je hotovo a můžete jít oslňovat. Nezapomeňte ale ještě na fixační sprej, jako je například ten od Artdeco, abyste své umělecké dílo nerozmazali a ze dvou teček se nestalo deset??.

Ukažte nám své výtvory na našem Facebooku, těšíme se na vás.