Přejít na hlavní obsah

Podzimní nehty 2020: v jednoduchosti je krása

21. 10. 2020

notino.cz

Čtení na 4 minuty

Už jste schovali letní outfity a vyměnili je za podzimní šatník? Stejně tak to udělejte se svým setem na manikúru. Dali jsme pro vás dohromady tipy na nehty, které ovládnou tento podzim a které nás nejvíc baví. Podzimní nehty jsou letos jednoduché, sexy, a rozhodně podtrhnou váš podzimní look i náladu.

Smyslné ombré

Mezi trendy nehty 2020 patří rozhodně ombré, které sice není žádnou novinkou, ale tuto sezónu se vrací v té nejvíc svůdné kombinaci. Nebo si dokážete představit něco víc ženského, než je červená a černá? Pokud chcete zaujmout na první pohled, volba je jasná.

Nejdřív naneste lak Essie v odstínu Licorine asi do půlky nehtu a nechejte ho krátce zaschnout. Pak už se můžete vrhnout na červenou vrstvu. Vyberte si nějakou starší houbičku na make-up, se kterou už se chcete rozloučit, a naneste na ni Essie Forever Yummy. Právě houbička totiž zaručí ten správný ombré efekt! Na horní polovinu nehtu opatrně vklepejte lak a nechejte opět zaschnout. Aby byly oba laky na nehtech hezky sjednocené, celý „ombré rituál“ zakončete vrstvou průhledného laku.

Jedna tečka stačí

Přesně tak! Stačí tak málo, abyste přivedli vaše nehty podzimu 2020 k dokonalosti. Pokud vás moc nebaví výrazná manikúra, vyberte si ze široké škály nude tónů, které pak vylepšíte jenom jedním drobným detailem. Postup je opravdu jednoduchý a pozornost budou mít vaše nehty zaručenou.

Lak Yves Saint Laurent La Laque Couture v odstínu Beige Léger naneste na celou plochu nehtu a nechejte zaschnout. Pak se soustřeďte na detaily a doplňte nude lak černou tečkou. Abyste docílili opravdu stylových podzimních nehtů 2020, tečka by měla být co nejmenší. Proto si na zdobení vezměte tenký štěteček, který může v případě nouze nahradit například párátko. Tečku pak aplikujte co nejblíž nehtovému lůžku lakem La Laque Couture, tentokrát v odstínu Noir Over Noir.

Metalické odlesky

Aby měly nehty ten správný šmrnc, dejte jim trochu lesku! V sadě metalických laků NOBEA Metal najdete hned čtyři krásné podzimní odstíny – stačí se jen rozmyslet, jestli máte zrovna náladu na studené nebo teplé tóny.

Rozhodně se ale nemusíte držet zpátky a zůstat jenom u jednoho odstínu. Klidně si s nimi vyhrajte a na jedné ruce vystřídejte víc barev. Tak jako tak budou výsledkem trendy nehty. Aby byl lak opravdu sytý a odolnější, na celou plochu nehtu naneste dvě vrstvy. Nic víc vaše podzimní manikúra potřebovat nebude.

Pastelový podzim

Podobné barvy si určitě spojíte spíš s letními měsíci, ale i tuto sezónu pro vás můžou být pastelové nehty inspirací – přežily totiž konec léta a dostaly se i do podzimních trendů! Můžete si tak zpestřit podzimní měsíce i barevnější manikúrou. Krásných pastelových odstínů je velké množství, ale nás nejvíc baví OPI Nail Lacquer v odstínu Amethyst. Takže se nebojte, i s takovými barvami dokážete vytvořit ty nejlepší podzimní nehty!

Klasická bordó

Jestli se naopak chcete ponořit do tmavších tónů a nechat si nehty na podzim výraznější, zkuste sexy bordó manikúru. A co je nejdůležitější u tmavého laku? Musí držet! Určitě znáte ten pocit, když se kousek laku odloupne a najednou je to jediná věc, na které záleží. Proto musíte vyzkoušet bezkonkurenční výdrž laku Lancôme Le Vernis – odstín A L'opéra určitě zaujme nejen vás, ale i vaše okolí.

Khaki tóny

Mezi podzimní barvy na nehty patří letos jednoznačně i hnědo-zelená neboli khaki. Nebojte se ji vyzkoušet, můžete vybírat z více či méně výrazných variant! Díky laku Nails Inc. Gel Effect navíc docílíte dokonalého gelového efektu a s odstínem Hyde Park Court jsou krásné podzimní gelové nehty na světě za pár minut.

Který z podzimních trendů vás zaujal nejvíc? Nebo už jste dokonce nějaký vyzkoušeli? Napište nám do komentářů.