Přejít na hlavní obsah

Otevíráme Notino store v nákupním centru Eurovea v Bratislavě. Pojďte si s námi užít den plný krásy!

9. 10. 2023

notino.cz

Čtení na 4 minuty

Notino otevírá další ze svých kamenných prodejen. Tentokrát se můžete těšit na svoje oblíbené parfémy, péči o pleť, tělo i vlasy a skvělý doprovodný program v bratislavském nákupním centru Eurovea. Přijďte za námi 19.–21. října na Grand Opening!

Pojďte si s námi užít den (nebo klidně více dnů) plný krásy! Najdete nás v nákupním centru Eurovea v Bratislavě na nultém poschodí od 11 do 19 hodin po všechny tři dny – od čtvrtka 19. října až do soboty 21.října 2023. A čeká vás spousta překvapení! 

Můžete se těšit na soutěže o krásné ceny, kosmetické ošetření zdarma, workshopy a dárečky! A to všechno se spoustou ikonických značek, jako je Sol de Janeiro, Burberry, Beauty of Joseon, L'Oréal Professionnel, Benefit, Kérastase nebo Lancôme. 

My z redakce Notino Beauty Blogu u téhle slávy samozřejmě nebudeme chybět! A na co se nejvíc těšíme? 

Co si užijeme na Grand Opening Notino store v Bratislavě: 

Jana K. 

Miluju vůni všeho nového. A taky tu, která se line parfumérkami a obchody s kosmetikou. A na Grand Openingu Notina v Bratislavě se to všechno spojí dohromady, takže pro mě to bude takový malý (velký) voňavý ráj. Navíc konečně očichám novou Burberry Goddess, třikrát hurá! Moje soutěživé já určitě zkusí štěstí v Beauty Jackpotu, a když nad tím tak přemýšlím, nejspíš se podívám i po prvních vánočních dárcích. Protože znáte to, ono to uteče! 

Jana U. 

Na podzim nutně potřebuju další parfém, takže vyzkoušení novinky Burberry Goddess na vlastní kůži je jasnou volbou. Moje pleť úpěnlivě volá po novém séru, což je ideální šance seznámit se s produkty Beauty of Joseon, láká mě hlavně Beauty of Joseon Revive Serum Ginseng + Snail Mucin. Mým vlasům prospěje vlasová diagnostika od Kérastase. Vyberu také vánoční dárky, abych radost udělala nejen sobě, a s jejich personalizací mi skvěle pomůže nabízené gravírování nebo kaligrafie. A pak už budu jen doufat, že vyhraju Beauty Jackpot! 

Jana P. 

Víte, kdo se nejvíc těší na Grand Opening Notino v Bratislavě? Moje vlasy! Protože Kérastase přiveze vlasovou diagnostiku i špičkovou péči, která dá do kupy i vlasy po létě stráveném venku, na slunci, ve vodě…  A bude tam Lancôme a jeho novinkový peptidový krém s liftingovým účinkem i jejich make-up Teint Idole Ultra Wear, který snad jako jediný na světě zamaskuje i hodně probdělých nocí v řadě.  

A nebudu nakupovat jen pro sebe, protože na všechno si můžete nechat dát osobní vzkazy, nechat napsat ručně jména, věnování, personifikovat případné dárky… Takže se uvidíme? Jsem zvědavá, pro co si do Bratislavy přijedete vy! 

Iva 

Já miluju nejvíc na světě Sol de Janeiro. Jela bych za ním až na kraj světa, tak pojedu klidně do Bratislavy. Ještě existuje pár produktů, které doma nemám – určitě je vždycky lepší si na ně pořádně sáhnout a podívat se na textury. Další moje milovaná značka je Beauty of Joseon. Jejich krém s SPF 50 Beauty Of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics je můj objev roku, takže si moc ráda vyzkouším jejich další produkty. Zálusk mám třeba na Beauty Of Joseon Glow Deep Serum Rice + Arbutin. 

Lenka 

Nejvíc se těším na diagnostiku vlasů s Kérastase a na doporučení konkrétních produktů na můj typ vlasů a vůbec na vyzkoušení všech možných beauty technologií, které tu budou k dispozici. Rozhodně si nenechám ujít otestování novinkové vůně Burberry Goddess a hodně času asi strávím u mojí nejvíc oblíbené značky Beauty of Joseon. Jejich koncentrovaná hydratační esence Ginseng Essence Water a zklidňující a posilující sérum pro citlivou pleť Calming Serum Green Tea + Panthenol je už dlouho moje must-have! 

Potkáme se od čtvrtka 19. října až do soboty 21. října 2023 v nákupním centru Eurovea v naší nové Notino prodejně?