Objevte novou řadou značky KORIKA Korean Heritage

16. října 2020notino.cz
Ostrov, kde se rodí krása. To je Jeju Island, místo jen kousek od Jižní Koreje. Nádherná pobřeží, rozsáhlé přírodní parky, vodopády a lávové tunely zlákají nejednoho dobrodruha, ale často i páry, které vyrazily na líbánky. Jeju Island je známý pro svou úrodnou půdu vulkanického původu, která překypuje vodou a minerály. Ta je ideální pro růst řady rostlin, jejichž dary najdete v nových pleťových maskách značky KORIKA.

Řada Korean Heritage přináší tradiční dědictví v podobě ingrediencí předávaných v korejské kultuře. Ingrediencí, ve kterých se podle obyvatelů Jeju Island skrývají tajemství krásy. Pět plátýnkových masek si poradí s častými problémy pleti. Každá z nich obsahuje vysoce kvalitní koktejl ingrediencí, mnoho z nich získávaných (jak už asi tušíte) z přírodních darů ostrova Jeju Island. Odměňte svou pleť korejskou péčí KORIKA Korean Heritage.

Zklidňující maska Korean Heritage ARTEMISIA

Pokud vás trápí suchá pleť se sklony k svědění, máme tu pro vás zklidňující masku ARTEMISIA. Artemisia (pelyněk), přední složka této masky, je bylina bohatá na vitamíny a minerály. Má zklidňující účinky a skvěle působí na suchou, podrážděnou pleť. O dodatečnou hydrataci a výživu se postará složka D-panthenol, která zlepšuje funkci kožní bariéry. Extrakty z lékořicového kořene a sóji mají zklidňující účinky a podporují obnovu tvorby nových pleťových buněk.

Maska s čisticím efektem Korean Heritage JEJU HONEY

V hlavní roli masky s čistícím efektem JEJU HONEY se představuje med, tradiční surovina z Jeju Island, která má silně antioxidační účinky. Extrakt z medu Jeju Canola přispívá ke zmírnění projevů akné, pročištění a vyhlazení pleti. Podrážděná pleť často potřebuje trochu „zklidnit“, a proto zde objevíme extrakt ze šruchy zelné. Příčinám akné a jeho vzniku se postaví komplex ovocných kyselin AHA-BHA-PHA, který zároveň sjednocuje tón pleti. A copak by to bylo za proti-aknózní koktejl bez jedné přísad ověřených časem? Čajovníkový olej v kombinaci s dalšími složkami přispívá ke zmírnění projevů akné.

Maska proti vráskám Korean Heritage RED GINSENG

Maska proti vráskám RED GINSENG obsahuje červený ženšen, který je známý svým anti-aging efektem. Zpomaluje totiž stárnutí pleti a podporuje její přirozenou elasticitu. Proti vzniku vrásek a k produkci kolagenu s elastinem je v masce obsažena jedna z nejúčinnějších ingredienci vůbec – adenosine. V neposlední řadě se může chlubit extraktem z lékořicového kořene, jedné z 50 bylin tradiční čínské medicíny známé pro své zklidňující účinky.

Rozjasňující maska Korean Heritage JEJU MANDARIN

Pro obyvatele ostrova Jeju představují mandarinky posvátné ovoce a její sušené plátky si předávají jako výraz úcty. Věří také v její zázračné blahodárné účinky, které dokážou pleti vdechnout nový život. A právě mandarinka je účinnou složkou rozjasňující masky JEJU MANDARIN. Extrakt z mandarinky Jeju Mandarine Hallabong byl získáván pomocí vyspělých moderních technologií a v okamžiku viditelně rozjasňuje, zjemňuje pleť a přispívá k její pružnosti. Zázračná mandarinka ale není jediným tajemstvím, které se zde skrývá. Komplex vitamínů B-C-E působí proti volným radikálům, podporuje tvorbu kolagenu a balancuje tvorbu séba.

Hydratační maska Korean Heritage SILK

Vaše pleť si zaslouží jen to nejlepší z nejlepšího. Dopřejte ji proto hydratační masku SILK, která obsahuje protein z hedvábí sericin, vysoce kvalitní ingredienci zpracovanou inovativními technologiemi. Díky svému složení bohatému na aminokyseliny a proteiny dokáže pleť z hloubky hydratovat a neuvěřitelně vypnout. Mimo jiné také vytváří na pokožce ochrannou vrstvu, která přetrvá i po umytí. Komplex 8 (!) typů kyseliny hyaluronové v nízkomolekulární i vysokomolekulární formě dodává pleti ještě víc hydratace, díky které je pružná, zářivá a odolnější před vznikem znaků stárnutí.

Všechny masky najdete na našem e-shopu. A pozor, už brzy se k nim přidají i další zázračné produkty, které navždy změní vaši každodenní péči o pleť. Ale mezitím – která maska vás zaujala nejvíce? My hlasujeme pro všechny.

Přečtěte si více