Přejít na hlavní obsah

Notino ambasadorka Ewa Farna: „Co pro mě znamená ‚feel good‘? Třeba vylézt na pódium a cítit, že žiju!“

6. 6. 2024

Petra Vachoušková

Čtení na 3 minuty

Miluje zpěv a svou rodinu, ale také zdravý životní styl, kosmetiku, svíčky a Brno. A právě proto se rozhodla spojit své síly s námi a stát se novou Notino ambasadorkou. Co u nás Ewa nejraději nakupuje a které ze svých beauty oblíbenců ráda doporučí dál?

Každá nová nabídka musí Ewě dávat smysl a tady se to podle ní skvěle sešlo. „Notino znám, a protože se líčím na koncerty a dbám i na svou domácí skincare, vždycky jsem tady ráda nakupovala. Mile mě také překvapilo, že je to česká firma, která se rozrostla do 27 zemí! To je překrásný úspěch. Strašně ráda spolupracuji s lidmi, kteří umí dělat velké věci. A kdo je můj fanoušek, ten ví, že mám navíc slabost pro Brno, takže fakt, že je Notino brněnská firma, je k tomu třešinkou na dortu,“ tvrdí Ewa. 

Proč Ewu baví nákupy právě na Notinu

„Na Notinu nakupuji pro sebe, jakožto pro ženu Ewu, tak i pro Ewu, která se potřebuje nalíčit na Ewu Farnou…“ říká se smíchem zpěvačka. Kromě toho tu ale ráda pořizuje i věci pro svou rodinu – nejčastěji maminku, sestru a manžela. „Líbí se mi ten široký výběr od everyday produktů až po luxusní značky. Baví mě i to, jak se Notino vyvíjí technologicky. Snaží se být v rámci svého širokého sortimentu user-friendly a zjednodušit lidem výběr třeba pomocí různých technologických vychytávek,“ dodává. 

A jak často u nás Ewa nakupuje? „Jsem spíš ten typ, co udělá jednou za čas velký nákup. Většinou je to nový parfém, který mi ale opravdu dlouho vydrží, pak různé skincare produkty, které mi dojdou, a také make-up, který používám na koncerty. Ten mi pomáhá vybrat většinou moje make-up artistka podle aktuálního odstínu a kondice pleti. A občas tady ulovím i něco top trendujícího z korejské kosmetiky, po čem touží moje mladší ségra, protože to viděla někde na Instagramu,“ směje se Ewa. 

Ewa a její beauty úlovky, na které nedá dopustit

Co mají Notino a Ewa Farna společného 

Notino se řídí mottem „feel good“, které není vůbec cizí ani Ewě. Nejspíš proto hned od začátku tak krásně zapadla do naší Notino rodiny. 

„Pro mě to znamená vylézt na pódium a cítit se svá. Miluju, že můžu dělat hudbu a zpívat. Miluju koncerty s kapelou, při kterých cítím náš vibe a věřím, že se nám daří předávat ho dál do publika. Miluju samozřejmě ale i čas s nejbližšími a rodinou, krásně je mi třeba při uspávání mých dětí. Když mezi nimi ležím, hladím je a cítím, že jim v ten moment vůbec nic nechybí,“ dodává Ewa. 

Ewa je nepochybně velkou milovnicí života a při každém kontaktu s ní cítíte její neochvějný optimismus. „Je to tak, já miluji život a moc si ho vážím. Myslím, že dokážu vidět jeho krásu v mnoha drobných momentech, a musím přiznat, že mám na sobě tuhle vlastnost ráda. Tu schopnost radovat se, být vděčná a vidět vždycky spíš to hezký.“ 

Další beauty vychytávky z Notina, které Ewa doporučuje

Na spolupráci s Notinem se proto Ewa velmi těší a nezapomíná ani na své věrné fanynky. „Myslím, že můžeme společně vymyslet i něco hezkého pro ty moje holky. Nějakou pěknou akci, kde si uděláme holčičí self-care. Vytvoříme místo, kde se budou cítit přijaty a opečovány, ať už s make-upem, nebo bez něj. Prostě to na chvíli bude jen o nich. To občas potřebujeme všechny,“ dodává Ewa na závěr. 

Ani my už se samozřejmě nemůžeme dočkat, co všechno společně vymyslíme. Těšíte se i vy? Ewi, každopádně vítej v našich Notino řadách!