Přejít na hlavní obsah

Přijďte za námi na hokej! Ve Fan zóně vám vizážistky vykouzlí fanouškovský look

17. 5. 2024

Andrea Machajdíková

Čtení na 2 minuty

Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF 2024 se po devíti letech vrátilo do České republiky. Díky Notinu si ze zápasu odnesete nejen sportovní zážitek, ale také třeba vlastní hokejovou kartičku nebo super fanouškovské líčení inspirované národními barvami.  

Pro nadšené fanynky připravilo Notino ve Fan zóně před arénou v Praze i Ostravě beauty koutek, kde vám profesionální vizážistky vykouzlí krásný hokejový make-up inspirovaný národními barvami.  

Všechno už vypuklo prvním hokejovým dnem a redakce Notino Beauty blogu tam samozřejmě nemohla chybět. Do královsky modrých linek a řasenky jsme se zamilovali na první pohled a věříme, že to budete mít stejně. Netradiční modrý look dokonale sedne jak blondýnkám, které krásně rozzáří, tak i brunetkám, jimž zase neskutečně zvýrazní oči. Dokonalá červená rtěnka sluší úplně všem a fanouškovskému líčení dodá ten správný sexy nádech.  

Hokejovému líčení neodolaly ani tenistka Andrea Sestini Hlaváčková, modelka Nikol Švantnerová a fitness trenérka a influencerka Eva Krausová, které do Notino beauty stanu také dorazily.  

h1

Vlastní hokejová kartička 

Zatímco vy se budete nechávat zkrášlovat, váš doprovod si může ve fotokoutku s umělou inteligencí vytvořit vlastní hokejovou kartičku, kterou si odnese domů. Nakonec si ještě můžete zasoutěžit o super ceny. Stačí si jen stáhnout aplikaci Notino do mobilního telefonu, zaregistrovat se a hodit pomyslný dřevěný puk do kouzelného labyrintu. Po nainstalování aplikace do telefonu navíc obdrží každý fanoušek dárek od Notina a získá také exkluzivní 10% slevu na nákup v aplikaci. 

Co si zamilujete na hokejové líčení

„Vždy jsme v Notinu bořili bariéry, ať už ve světě e-commerce, nebo ve světě beauty. Nyní ve spolupráci s Mistrovstvím světa v ledním hokeji IIHF 2024 chceme pokořit další milník a ukázat, že krása a sport k sobě neodmyslitelně patří. Nebojíme se výzev, a proto s hrdostí podporujeme hokejové mistrovství světa, a věříme, že společně s fanoušky ledního hokeje zažijeme nezapomenutelné momenty,“ říká výkonný ředitel Notina Zbyněk Kocián.  

Tak dorazte do Notino beauty stanu ve Fan zóně v Praze i Ostravě! Budeme se na vás těšit.