Nejlepší barvy na vlasy pro letošní podzim!

27. září 2018Jana P
Dobrá zpráva je, že si je můžeme dovolit všechny. Jsou mezi nimi podzimní barvy na vlasy pro blondýnky, brunety i černovlásky! A nové color trendy myslí i na to, aby se vlasy po namáhavém létě dokázaly zregenerovat a odpočinout si po barevných experimentech!

Blond? Cream blond!

Cream blond neboli smetanová blond balancuje na pomezí teplých a studených odstínů. Rozumí si s bronzovou pletí, stejně jako s tou bledou, která bývá pro blondýnky typická. Nosí ji třeba Reese Whiterspoon, ale kdyby vám nesedla, můžete se inspirovat u Lucy Liu, která už na začátku léta šokovala odstínem caramel blond.

Kde takové trendy barvy na vlasy ulovit? Super paletu blond odstínů má Schwarzkopf Professional Igora Royal. Unikátní jsou jeho barvy na vlasy i složením, v němž najdete výtažky ze stromu Moringa Oleifera, jež vlasy chrání a posilují již během barvení.

Hravá bronde

Bronde dostanete spojením slov blond a brown, prostě kombinací světlých a hnědých tónů. Bronde miluje třeba Jessica Alba a je to boží vynález. Když jste světlovlasá, přidáte trochu tmavších odstínů, jste-li bruneta, můžete melírovat, vrátit se k ombre nebo poznat tzv. bayalage.

V každém případě, bronde je spíš ledabylé, uvolněné, nevychází až od kořínků. A odrosty jako takové jsou také IN (skvěle je nosí Cara Delevingne!). K ruce si i v tomto případě vezměte kvalitní barvy na vlasy. Například L’Oréal Professionnel Majirel nabízí jednoduchou aplikaci, vysoký lesk i dobré krytí.

Flanelová hnědá

Na brunetky čeká široká paleta hřejivě i zemitě hnědých odstínů (frčí v nich i Scarlett Johansson!) a vedle toho paleta s červenými, zrz i měděnými odstíny. Prostě barvy spadaného listí, které se ovšem letos schovávají pod označením „flannel hair“ – protože typické barvy flanelu (flanelové košile) jsou přesně takové! Dosáhnete jich jednoduše s L’Oréal Professionnel Inoa ODS2, které vám nabídnou dlouhotrvající barevný efekt i lesk.

Královny noci

Tmavovlásky mohou jít letos do extrému, do tzv. raven black. Sluší např. Jennifer Hudson, a aby i vám udělala maximální parádu, preferujte hladké účesy, které dají vyniknout lesku havraní černě. Pomoct vám s tím mohou barvy na vlasy Wella Professionals Koleston Perfect Deep Browns, jež si zakládají na tom, že umí dodat barveným vlasům až o 65 % vyšší lesk než má přirozená barva!!!

Přechodné změny

Samozřejmě, nové trendy barvy 2018 můžete vyzkoušet i s tzv. semi- a demi- permanentními barvami, jež se postupně vymývají. L’ORÉAL PROFESSIONNEL Dia Richesse jsou bez amoniaku, a přesto kryjí i šediny. Navíc, vlasy jsou s nimi dokonale sametové!

To samé s nimi umí i Wella Professionals Color Touch Rich Naturals, jež vám přináší hravé multidimenzionální barvení (každý odstín totiž můžete kombinovat s jakýmkoliv jiným z této řady!).

Sečteno podtrřeno: stačí si vybrat… Už máte tu svou?

A jak na správné barvení? Přečtěte si článek Jak si nabarvit vlasy doma!

Přečtěte si více