Přejít na hlavní obsah

Miss Notino: Beauty Zone na Colours of Ostrava

1. 8. 2019

notino.cz

Čtení na 3 minuty

Na festivalu Colours of Ostrava měli návštěvníci možnost si v Notino Beauty Zone vyzkoušet ikonické produkty a nechat se také nalíčit i učesat od profesionálů.

Ahoj všichni,

opět vás zdraví vaše Miss Notino Hanča. Dneska bych se s vámi chtěla podělit o své zážitky z festivalu Colours of Ostrava, jehož 17. ročník probíhal od 17. do 20. července v úchvatném industriálním prostředí Dolních Vítkovic.

Festival byl popsala jedním slovem: jízda! Velmi příjemně mě překvapila skvělá organizace, díky které si mohl událost užít každý naplno. A asi vás to moc nepřekvapí, ale nejvíc ze všeho jsem se těšila do světa plného krásy a lesku v Notino Beauty Zone!

Jako bych se ocitla v samotném beauty nebi! Nacházelo se zde i nejfotogeničtější místo celého festivalu: stěna s holografickými třásněmi. Nedivím se, že stylové fotky z tohoto místa následně zaplavily celý Instagram. Dalším místem pro zvěčnění okamžiků byl fotokoutek značky Yves Saint Laurent, který se rovněž nacházel v Notino Beauty Zone.

Skvělá byla možnost nechat se nalíčit od profesionálních make-up artistů z NYX Professional Makeup a YSL. Mohly jste tak na vlastní kůži vyzkoušet třeba ikonickou rtěnku Rouge Pur Couture nebo legendární paletky stínů Ultimate Shadow.

Dále zde byla možnost vyzkoušet si produkty Philips včetně horkovzdušné kulmy a také zhlédnout jejich jedinečné kadeřnické a barber show (odvážnější se mohli stát jejich součástí). Festivalový účes všem pomohly vykouzlit profesionálky z Remington za využití skvělého ionizačního fénu. Jelikož jsem vždycky chtěla tetování, ale bojím se jehel, s nadšením jsem využila možnost nechat si v Notino Tattoo Point udělat krásnou dočasnou kérku. Navíc, všichni kosmetičtí nadšenci zde mohli nakoupit vybrané kousky s 20% slevou.

Abych to celé shrnula, festival jsem si opravdu moc užila. Notino Beauty Zone byla fantastickým zpestřením hudebního programu. Kde jinde máte možnost si zdarma vyzkoušet ikonické beauty produkty, a navíc se nechat profesionálně nalíčit a učesat ve fesťákovém duchu? Doufám, že i ostatní návštěvníci Notino Beauty Zone si odtud odnesli stejně úžasné vzpomínky (a fotky) jako já. Už se nemůžu dočkat příštího ročníku Colours!

Tak třeba se tam příští rok potkáme! 😊

Vaše Hanka