Přejít na hlavní obsah

Máme 10 let! Oslavte to s námi – přijďte si pro dárek nebo vyhrajte třeba víkend v Paříži!

8. 9. 2014

notino.cz

Čtení na 3 minuty

notino.cz letos slaví 10 let na českém trhu. Za těch deset let jsme toho stihli celkem dost: prodali jsme přes 18 000 000 parfémů a kosmetických produktů, odeslali jsme přes 6 500 000 balíčků, obsloužili jsme 4 000 000 zákazníků, náš sortiment se vyšplhal na 650 značek a 33 000 produktů, otevřeli jsme sklad o velikosti 8 000 m 2 , abychom měli všechny naše produkty skladem, a pracuje u nás 450 lidí. To je celkem dobrá statistika, která si určitě zaslouží oslavu. Proto budeme slavit celý měsíc.

Slavte s námi! Třeba v Paříži…

My sice slavíme, ale dárky budete dostávat vy. Abychom vám udělali radost, připravili jsme pro vás od 8. 9. do 5. 10. spoustu soutěží a dárků. Můžete se zastavit pro zakázku nebo si nakoupit na některou z našich poboček a vybrat si sami dárek, který se vám bude líbit. Nebo si můžete počkat na čtvrtek, kdy budeme ke každé objednávce přidávat až čtyři skvělé dárky najednou.

Pokud chcete vyhrát, tak se zapojte do některé z našich soutěží. Odpovězte na otázku, jaký je název prvního parfému, který jsme prodali, a můžete vyhrát eurovíkend pro dvě osoby. Kde jinde než ve městě, k němuž parfémy neodmyslitelně patří? V Paříži! Odpovídat můžete na našem webu, kde zároveň najdete malou nápovědu. Druhý eurovíkend můžete vyhrát, pokud nám darujete váš úsměv. Protože víme, že úsměv je nejkrásnější narozeninový dárek. Jak na to se dozvíte zde. Zahrát si můžete i na našem facebooku, kde budeme rozdávat tři poukázky na nákup na notino.cz v hodnotě 1 000 Kč.

Tak pojďte slavit! Nejvoňavější party roku začíná…

Soutěžte i na blogu o legendární řasenku Lancôme Hypnose Waterproof

Napište nám do diskuze narozeninové přání a autor toho, které nás nejvíc potěší, má u nás řasenku Lancôme Hypnose Waterproof. Pokud nám tedy nechá na sebe email, abychom se mu mohli ozvat. Soutěž končí současně s oslavou našich narozenin, tedy 5. 10. 2014. Jméno výherce zveřejníme v tomto článku na blogu.

Výsledky narozeninové soutěže

Děkujeme všem za krásná přání k narozeninám, celkem jsme jich jenom tady na blogu dostali 106 a všechny nám udělaly velkou radost! Museli jsme ale vybrat jedno jediné - to, které nás nejvíc pobavilo a potěšilo. A tohle přání nám napsala Linda, konkrétně 11. 9. 2014 a zní takto:

V roce 2004 byl jeden výjimečný den, od kterého byl splněn nejeden sen. Na svět přišlo virtuální dítko, od začátku zdobí ho ve znaku kvítko. Roste, dře na sobě, pracuje, lidí spoustu k práci motivuje. Jeho kouzlo spočívá v maximálním rozsahu, jak vůní, mýdel, barev či velikostmi obsahů. Čtyři výdejní místa, doprava expresní, péče o zákazníky komplexní. Tleskám, radostí mávám rukou, provoněli jste se Českou republikou. Desáté výročí vybízí k oslavám, ke gratulantům se přidávám. přeji do dalších dekád či staletí, ať noví zákazníci přiletí. Ať staří zákazníci zůstanou věrni, ať mezi konkurencí zůstanete silní.

Lindě moc děkujeme a posíláme luxusní řasenku Lancôme Hypnose Waterproof! Vy ostatní, kteří jste tentokrát nevyhráli, s námi soutěžte dál - připravujeme pro vás na našem blogu další zajímavé soutěže.