Recenze: FOREO LUNA FOFO – nejlepší řešení pro pravidelnou péči o pleť

13. září 2018notino.cz
Vaše pleť ví nejlépe, co zrovna potřebuje. Bohužel vám to ale neumí sama říci. Právě proto byl vyvinut nejnovější inteligentní čisticí kosmetický kartáček FOREO LUNA Fofo! Umí vaší pleti naslouchat a následně přetvořit její požadavky v individuální postup čištění. Skvělé, že? Přečtěte si, co dovede.

Ještě vyšší úroveň přizpůsobení a individuální postup péče o pleť

LUNA Fofo je jednoduché multifunkční zařízení, které zvládne používat opravdu každý. A jeho účinky stojí za to! Jak Foreo Fofo funguje? Najdeme v něm unikátní dvojici senzorů pozlacených 24karátovým zlatem, které analyzují stav vaší pleti na základě její vodivosti. Tuto diagnostiku stavu pleti pak propojí s chytrou mobilní aplikací, které přístroj poskytne veškeré informace a na jejich základě vytvoří individuální program čištění. Kartáček Foreo LUNA Fofo se pak postará o to, aby při čištění vyhověl všem specifickým požadavkům vaší pleti.

Staňte se odborníkem na krásu stiskem jediného tlačítka

Už nemusíte utrácet spoustu času a peněz, abyste zjistili, který přístroj bude vaší pleti vyhovovat. LUNA Fofo jí bude opravdu šitý na míru. Stačí jej zapnout a můžete začít. Čím častěji Fofo budete používat, tím více informací o stavu vaší pleti bude mít uložených. A tím lépe vám dokáže poradit, jak dále v procesu čištění pleti postupovat. Pár kliknutí v aplikaci vašeho smartphonu pomůže k tomu, abyste dosáhli nejlepšího výsledku, ze kterého se budete radovat vy i vaše pokožka.

Inovativní a inteligentní čištění, které nabízí okamžité výsledky

Čas plyne, roční období se střídají a spolu s nimi se mění i stav vaší pokožky. V zimě může být suchá a náchylná k popraskání, v létě opálená nebo mastnější. Občas musíte někam vycestovat a vaše obvyklá péče najednou vůbec nefunguje tak, jak byste si představovali? Nevadí! Foreo LUNA Fofo za vás každý takový problém vyřeší rychleji, než byste si pořídili nové selfie. Fofo kdykoliv okamžitě zanalyzuje pleť, synchronizuje data a aktualizuje jedinečný program čištění. Takže raz dva dokážete zaručit ty nejlepší výsledky.

Chytrá péče o pleť: jedinečná a individuální

Pohled dvou roztomilých zlatavých oček na zadní straně dává najevo, že se LUNA Fofo je inteligentní kartáček na pleť. Je dostatečně šetrný ke všem typům pokožky, pleť zcela zbaví toxinů a zajistí, aby byla čistá a zářivá. Nechte se přesvědčit, že je skutečně TAK šikovný. Analyzátor pleti Foreo LUNA Fofo stojí méně než jedno profesionální ošetření v kosmetickém salonu, avšak nabízí stejně individuální péči a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Navíc v pohodlí vašeho domova. Poznejte, jaké to je, mít osobního kosmetického poradce vždy po ruce. Uvolněte se a nechte svůj vlastní čisticí kartáček LUNA Fofo, aby dělal to, v čem je nejlepší – pečoval o vaši pleť.

Ve službách krásy

Řada LUNA je proslulá svými klasickými vlastnostmi, tedy použitím bezpečného lékařského silikonu, technologií T-Sonic a odstupňovanými masážními body. Kromě těchto vlastností se Foreo LUNA Fofo může navíc pochlubit dvojicí senzorů, které byly navrženy za účelem měření a analýzy skutečného věku vaší pleti, úrovně její hydratace, typu pokožky a jejího stavu. Unikátní algoritmus následně vytvoří osobní profil kde shromažďuje a ukládá získaná data tak, aby měl vždy přístup k aktuálním informacím a mohl nabídnout přizpůsobené čištění na míru právě vašim potřebám. Díky tomu vždy spolehlivě dodá pleti dokonalý a zářivý vzhled.

Připojte se i vy k revoluci v oblasti individuální péče o pleť a pochopte její potřeby. Vaše pleť ví nejlépe, co potřebuje.

Testujeme: FOREO Luna fofo

Šest beauty nadšenců z Notina tuto novinku otestovalo a podělí se s vámi o názory a zkušenosti. Tady jsou recenze na Foreo Luna fofo.

Julia B.

Na první pohled mne zaujal krásný design, který je povedený snad u všech FOREO produktů. Je menší velikosti, což je obrovská výhoda. Zase se ale díky tomu o něco hůře drží v ruce. To asi záleží na každém, jaký tvar mu vyhovuje. Fofem si čistím obličej ráno i večer. Je to pro mne zároveň i taková příjemná masáž. Super je i dlouhá výdrž baterie. Zatím jsem vůbec nemusela řešit nabíjení!

Kombinuji ho s čisticím gelem a řídím se instrukcemi z chytré aplikace. Každý druhý den v aplikaci kontroluji stav své pleti a je to zábava! 😊

Helena G.

Přístroj Foreo Fofo používám teprve týden, a to pouze večer. Už nyní ale mohu konstatovat, že krásně vyčistil a rozzářil mou pleť, která byla přes léto neustále vystavena slunečním paprskům. Hravě odstranil odumřelé buňky a tím se pleť stala mnohem příjemnější na dotek. Po celém dni je jeho použití i příjemným relaxačním rituálem. Zatím jsem vždy na čistění pleti používala pouze klasické čistící kartáče. Fofo mě více než příjemně překvapilo. Jak díky své velikosti, tak i díky silikonovému provedení jednoduchému na údržbu. Pleť krásné a příjemně vyčistí, bez jakéhokoliv zarudnutí nebo nepříjemného pocitu.

Fofo je šikovná hi-tech věcička, kterou jsem si zamilovala!

Raisa S.

FOREO Luna Fofo? To je podle mne roztomilý, moderní, maličký a velmi pohodlný přístroj na čistění pleti. Používám ho tak, že se odlíčím, poté navlhčím obličej a nanesu čisticí přípravek na pleť. Následně omyji Fofo teplou vodou a pouštím se do čištění jednotlivých částí obličeje. Přístroj pomocí zvukového signálu upozorňuje, kdy je potřeba přejít na další zónu obličeje. Po skončení čištění natřu pleť hydratačním krémem a přístroj opět omyji teplou vodou.

Mám k Fofo i mobilní aplikaci, která je uživatelsky přívětivá, snadná a názorná. Je v angličtině, ale i já se základními znalostmi jsem si s ní v pohodě poradila.

Lucie F.

Moc se mi líbí design Fofa. Je to taková menší Luna do kabelky! Mám zelenou mint barvičku, kterou jsem si hned zamilovala. Na cestování je Fofo ideální. Líbí se mi, že je na baterie, a tudíž s sebou nemusím vozit nabíječku. Testuji jej už poměrně dlouho a zatím se mi nevybil, takže výdrž je opravdu vysoká.

Mobilní aplikaci k Fofu si do iPhone musíte stáhnout na nejnovější iOS verzi. Poté se zaregistrujete a mobil vás vyzve k testu vaší pleti. Veškeré instrukce jsou v aplikaci. Přístroj vyhodnotí, jak moc hydratovanou máte pleť a věk pleti. Poté vás informuje o délce čistění na jednotlivých částech obličeje (levá a pravá tvář, čelo a nos). Každá část se čistí krouživými pohyby 15 sekund.

Díky Foreu jsem objevila moderní éru čistění pleti a jsem za to moc ráda. Okamžitý výsledek rozhodně vidět nelze, ale po pár týdnech už rozdíl poznáte. Pleť je vyhlazenější a hydratovanější.

Veronika K.

Moje Foreo Fofo má čestné místo v koupelně tak, aby bylo na očích a taky po ruce. Po každém použití jej čistím omytím vlažnou vodou a jemně vysuším ručníkem. Po téhle asi půlminutové rutině jej vracím opět na poličku v koupelně. Pokud někam cestuju, Foreo cestuje se mnou v malém látkovém pytlíku.

Díky tomuto čisticímu sonickému kartáčku jsem se naučila každodenní rutině, která není s Foreem ani nijak časově náročná. Musím říci, že celkově vypadá moje pleť zdravěji. Je jasnější, opravdu vypnutější a hladší. Méně se potýkám s problematickou mastící se t-zónou.

Celkově jsem s Foreem maximálně spokojená! Foreo produkty mě vysloveně baví. Jejich design, snadnost použití a efektivita je super.

Eva T.

Fofo používám každý den ráno i večer. Ráno umí mou pleť krásně probudit, rozjasnit, večer ji důkladně vyčistí, zklidní a připraví na další péči. Zvykla jsem si na něj natolik, že ho vozím všude s sebou (i na víkend na chatě). Je malý a praktický, takže se mi bez potíží vejde i do kosmetické taštičky. Když zrovna necestuji, mám ho na poličce v koupelně. I údržba je velice snadná! Jednoduše jej opláchnu vodou a 2x týdně používám jemný dezinfekční sprej.

Celkově mám pleť po používání jemnou, čistou a vypnutou. Je to senzační sonický přístroj i pro náročné ženy. Už si nedovedu představit péči o pleť bez něj.

Přečtěte si více