Přejít na hlavní obsah

3 top make-up trendy, které budete v roce 2024 milovat

3. 1. 2024

Iva Davies

Čtení na 3 minuty

Ptáte se, jaký bude top make-up 2024? Trendy v líčení s sebou v novém roce přinášejí hlavně čistotu a jednoduchost. Tady je shrnutí toho nejlepšího, co se objevilo na přehlídkových molech a předurčilo make-up trendy na rok 2024.

Trendy v líčení 2024 kladou důraz na lesk pleti, čistou pleť a minimalismus, který vyzdvihuje přirozenost. Jemné linky, lehké konturování a decentně definované rty jsou základem. Líčení v roce 2024 přináší jednoduchost a čistotu, což každému umožňuje vyjádřit podstatu své krásy bez ztráty autentičnosti. 

Pro odvážlivce zároveň představují beauty trendy 2024 barevné spektrum plné energie a kreativity, s výraznými barvami očních stínů a rtěnek, se kterými se můžete vyřádit podle své nálady, pocitů nebo oblečení. A strach nechte doma. My jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější. 

Rozzařte si pohled pastelovými barvami 

Na přehlídce módního domu Versace se slavná vizážistka Pat McGrath nedržela zpátky a inspirovala se v 60. letech. Modelkám zvýraznila záhyb oka pastelově modrým stínem, vnitřní linku rozsvítila bílou tužkou a rozhodně nešetřila na řasence. Pokud si netroufnete na modrý stín, klidně ho nahraďte meruňkovým nebo fialkovým. Beauty trendy přece neznamenají diktát, ale hlavně inspiraci.  

Trendy make-up vám pomůže vytvořit

Zelená rtěnka nejen pro odvážné 

V Burberry to letos viděli zeleně. Celá jejich přehlídka se konala v parku, v zeleném kostkovaném stanu a modelové se procházeli po zeleném koberci. Smaragdová zelená rtěnka nechyběla ani na jejich rtech a vypadala úplně božsky. Některé make-up trendy můžou vypadat nenositelně, takže pokud vás tmavá barva děsí, zkuste světlejší odstín nebo můžete rty přetřít leskem. A nezapomeňte na perfektně sjednocenou pleť a bronzerem políbené tváře.  

Na dokonalý look se zelenou rtěnkou potřebujete

Grafické linky 

Výrazné oční linky byly k vidění třeba na molech Jil Sander nebo Helmuta Langa. Rozlučte se s něžnými linkami, které lehce zvýrazní vaše řasy. Trendy v líčení jsou jasné. Barevné linky, linky ve vnitřních koutcích, těsně pod obočím nebo metalické? Rozhodně je z čeho vybírat. Nezapomeňte, že dokonalá linka potřebuje trénink a pevnou ruku. Takže lokty na stůl, mírný záklon hlavy a „rýsujte“! Hlavně nikam nespěchat... 

Grafické linky zvládnete lehce

Který trendy make-up 2024 vyzkoušíte vy? My v redakci milujeme úplně všechny make-up trendy nového roku, tak se k nám připojte!