Francouzská manikúra 2021: ty největší trendy!

15. srpna 2021Veronika K.
Francouzská manikúra se vrací! Ale v trochu jiné podobě. Takže schovejte bílý a pudrový lak do šuplíku a pořiďte ty barevné. Jaké přesně? Je to úplně jedno. Fantazii a nejrůznějším kombinacím se meze nekladou. A jestli se bojíte, že se nebudou barevné nehty hodit ke všem outfitům… Na to už se dnes nehraje! My jsme dali dohromady našich 5 oblíbených stylingů, které nejsou vůbec těžké a vypadají skvěle. Jak na ně? Hned vám to prozradíme.

Barevná francouzská manikúra

V tomhle případě už to nemůže být jednodušší. Stačí si vybrat odstín oblíbeného barevného laku a do party přibrat ještě obyčejný průhledný lak pro zafixování. Pak už potřebujete jen trochu trpělivosti, až budete tvarovat obloučky na „té druhé ruce“. Postup, jak udělat francouzskou manikúru, je ale stále stejný. 

Na tvarování by se vám mohl hodit zdobicí štěteček, ale vystačíte si i s párátkem, kdyby bylo potřeba. Opatrně namáčejte štěteček do barevného laku a nanášejte ho na čisté, suché nehty. Tvarujte tenkou vrstvou obloučky tak, abyste zakryli celý volný okraj nehtu. Pak jen nechejte zaschnout a přelakujte celou plochu nehtů jednou vrstvou rychleschnoucího průhledného laku Essie Speed Setter.

 

Ještě víc barev? Proč ne! 

Pokud je pro vás jen jedna barva pořád nuda a chcete v létě dodat nehtům trochu víc šťávy, vyberte si barev prostě víc. Můžete si dát na každý nehet jinou, střídat jen dvě… je jen na vás, jak moc nebo málo bude vaše francouzská manikúra barevná. My jsme se letos zamilovali do pastelových odstínů laků Essie Nails

Francouzská manikúra 2021 může být i naruby

Jako z druhé strany nehtů??? Ne tak úplně. Tentokrát neuděláte oblouček na horní části nehtu. Místo toho rozjasníte barvičkami tu spodní, přímo u lůžka. Jen pozor, ať se vám při aplikaci nenalepí lak na nehtovou kůžičku. Tady se vám proto bude opravdu hodit speciální štěteček, a především jeden z krásných odstínů OPI Nail Lacquer.

TIP: Tenhle styling vypadá skvěle i na nehtech na nohou… Takže? Francouzská pedikúra na sebe nemusí nechat dlouho čekat! 

Černá francouzská manikúra 

Jak na francouzskou manikúru, když máte raději tmavší nehty? Pojďme je natřít rovnou načerno. Ale zase trochu po našem. Vezměte si do ruky opět štěteček a lak NOBEA Day-to-Day v odstínu Black Saphir. Pak nakreslete na část nehtu vlnku. Horní část nehtu nad vlnkou pak vybarvěte. Že je to hned úplně o něčem jiném? Jemná vlnka totiž hezky vyváží tvrdou černou barvu. 

Zvířecí vzory 

Poslední styling je trošku víc crazy, ale zvířecí vzory jsou teď úplně všude, tak proč bychom se jich měli bát na nehtech. Teď je na čase vytáhnout ze šuplíku bílý lak a nechat si po ruce i černý. Jdeme totiž vytvořit kraví flíčky! 

Bílým lakem udělejte klasické obloučky a počkejte, až lak zaschne. Pak si zase vezměte zdobicí štěteček a na bílém proužku vytvořte mini černé flíčky. Když bílý proužek přetáhnete, nic si z toho nedělejte. O to bude manikúra zajímavější.

TIP NA ZÁVĚR: Jestli jste zvyklí dávat pod barevné laky pro jistotu podkladovou vrstvu, doporučujeme zkusit Catrice 99% Natural Base Coat, který vaší barevné francouzské manikúře prodlouží výdrž.
Verča K.

Produkty

Přečtěte si více