Přejít na hlavní obsah

Olej na vlasy Kérastase Elixir Ultime: nevyhazujte lahvičku, dokupte jen náplň

10. 7. 2024

Andrea Machajdíková

Čtení na 3 minuty

V létě dostávají vlasy pořádně zabrat, a tak je třeba o ně pečovat s maximálním nasazením. Vyzkoušejte znovuplnitelnou novinku oleje pro všechny typy vlasů Kérastase Elixir Ultime L'huile Originale a užijte si léto s lesklou, bohatou a poddajnou hřívou.

Volají vaše vlasy o pomoc? Nebo si chcete udržet lesklou a zdravou kštici, na kterou jste patřičně pyšní? Vyzkoušejte univerzální bezoplachový olej s lehkým složením Kérastase Elixir Ultime L'huile Originale, který přináší vysokou úroveň lesku a okamžitou hebkost usnadňující styling. Tento ikonický přípravek na vlasy má aktuálně ještě jednu velkou výhodu! Je totiž znovuplnitelný. Když ho vypotřebujete, stačí si jen dokoupit novou náplň a směle používat dál.  

Tohle všechno umí 

Pouhé dvě kapky tohoto zázračného elixíru dodají vlasům mnohem více lesku a dlouhodobě působí proti nežádoucímu krepatění. Olej můžete nanášet na mokré, ale i suché vlasy jako bezoplachovou péči. Ať už si na něj vzpomenete před mytím, fénováním, během dne, nebo při konečné úpravě účesu, výsledek vás vždycky potěší. A jak ho používat? Dvě kapky oleje naneste od středních délek a postupujte až ke konečkům.  

V zázračném olejíčku na vlasy nechybí vzácné složky jako třeba olej z japonské kamélie, který je šetrně extrahován za studena, aby měl ty nejlepší vyživující, rozjasňující a zjemňující schopnosti. Ale také třeba marulový olej a olej z kamélie olejné. Oba intenzivně vyživují i velmi poškozené vlasy a dodávají jim hebkost, pružnost a lesk.  

Vlasový zázrak a další členové „olejové party“

Kouzelná doplňovací lahvička 

Lahvička, která je vyrobena s podílem recyklovaného skla a plastu, je doplňovací. Stačí si jen pořídit novou „náplň“, odšroubovat prázdný zásobník a oddělit ho od skleněné lahvičky. Pak dovnitř vložíte nový zásobník, náplní otočíte doprava a následně uslyšíte cvaknutí, které signalizuje, že je vše správně zajištěno.  

Recenze Kérastase Elixir Ultime L'huile Originale 

Co se mi nejvíc líbilo: Na první pohled mě samozřejmě zaujal luxusní design, který je pro tuto vlasovou značku typický. Záleží mi totiž i na tom, aby přípravky byly jakýmsi drobným koupelnovým doplňkem. Nejvíce mě ale nadchlo, že tento olej je velmi jemný, a vlasy po něm rozhodně nepůsobí mastným dojmem.  

Výhody: Kromě toho, že ho můžete nanášet kdykoliv během dne a nemusíte se bát žádného mastného efektu, mě neuvěřitelně baví, že vlasy jsou už po jednom použití hebké, přirozeně lesklé a krásně hydratované. Nesmím zapomenout ani na božskou vůni, která ve vlasech ještě dlouho po nanesení zůstává.  

Nevýhody: Neobjevila jsem vůbec žádné! Snad jen drobná rada – když máte pocit, že je třeba ještě přidat kapku, ruce jsou samozřejmě po předchozí aplikaci mastnější, tak pozor na to, ať vám lahvička nevyklouzne z rukou jako mně. 

Vyzkoušejte znovuplnitelný Kérastase Elixir Ultime L'huile Originale a hned po prvním použití zjistíte, že nechcete žádný jiný. A uvidíte, že si vašich krásných vlasů všimne i okolí.