Chytrá maska FOREO UFO 2 posouvá luxus a péči na míru do nové dimenze

21. května 2020notino.cz

Textilní masky korejského typu se ve světě kosmetiky objevují již od roku 2017 a získaly si nevídanou oblibu. Nabídka je velice široká a není jednoduché se v ní zorientovat. Chcete se ale seznámit s maskou, která vystupuje z řady? Značka FOREO již před dvěma lety představila unikátní chytrou masku UFO & UFO mini – přístroj k ošetření obličeje, u něhož byla prokázána mnohem vyšší účinnost než u ostatních masek na obličej. Nyní FOREO uvádí na trh novou generaci UFO 2 & UFO mini 2 pro ještě intenzivnější péči a pocit luxusu i z pohodlí domova – a to za pouhých 90 vteřin.

Maximální péče z pohodlí domova

Klasická péče o pleť je sázkou na jistotu, avšak chytrá maska vám dokáže nabídnout i výjimečný spa zážitek během chvíle. Jak je to možné? UFO 2 má více LED barev než duha a představuje významně vylepšenou variantu oceněné masky UFO. Nejnovější generace exkluzivně využívá plné spektrum LED světla, rituály péče o pleť nastavené v aplikaci na míru a vyspělou termoterapii, která dokáže dodat pleti teplo až 5x rychleji než u první generace produktu. A to vše jako home spa během pouhých 90 vteřin.

Vyspělá technologie

UFO 2 nabízí nově 8 různých LED světel. Každé světlo má odlišné vlastnosti, které aktivují klíčové ingredience v jednotlivých maskách a vytvářejí tak cílené ošetření na míru. Jemná a vysoce rychlá termoterapie zjemňuje a připravuje pleť pro hloubkové vstřebání masky, kryoterapie okamžitě ochlazuje pleť a dodává jí pevnější vzhled s pozvednutými konturami, minimalizuje výskyt pórů a redukuje oteklý vzhled. Jemná obličejová masáž díky 10 000 T-Sonic pulzací za minutu napomáhá vstřebat aktivní složky UFO masek.

Objevte bohatý svět UFO masek

UFO 2 se kombinuje exkluzivně s UFO Power Activated Masks, čímž vzniká spojení výjimečné technologie a výživných přírodních ingrediencí. Stačí naskenovat čárový kód masky, kterou chcete použít, vložit ji do zapnutého přístroje a můžete začít. FOREO nabízí široký výběr celkem 13 masek – základní variantou je klasické duo pro ráno a večer Call It a Night a Make My Day.

Aplikace ve 4 krocích

  1. Začněte čistou, suchou pokožkou. K perfektnímu vyčištění můžete využít například přístroj FOREO LUNA™ 3. V aplikaci naskenujte čárový kód vybrané UFO aktivované masky a postupujte podle instrukcí. Vložte a upevněte masku na váš přístroj pomocí kroužku.
  2. Masku máte upevněnou na produktu, jemně klouzejte s UFO 2 po pleti a rovnoměrně po ní esenci masky rozprostřete. Pomocí UFO 2 vmasírujete esenci do pleti krouživými pohyby až do konce ošetření.
  3. Jemně vklepejte zbývající esenci do pleti nebo odstraňte pomocí vatového tampónku.
  4. Aplikujte hydratační produkt podle potřeby a přání.

Přečtěte si více