Přejít na hlavní obsah

Carolina Herrera: Okouzlující novinka Very Good Girl Glam

1. 9. 2022

Jana Uhlířová

Čtení na 3 minuty

Když se ženy dají dohromady, dokážou velké věci. Každá jsme jedinečná, a pokud svoje síly spojíme, je pak možné skutečně cokoliv. Právě to je poselství nové kampaně značky Carolina Herrera a vůní Good Girl, které vás okouzlí výjimečnou květinovou vůní s nádechem orientu. Pojďte s námi zkusit přivonět k charismatické novince Very Good Girl Glam.

#GoodToBeBad

Všechny varianty vůně Good Girl spojuje myšlenka, že krása ženy spočívá v přirozeném vyjádření všech jejích stránek osobnosti. Není divu, že si parfémy rychle získaly oblibu po celém světě. Jejich tváří je už od roku 2016 topmodelka Karlie Kloss, která má teď na pomoc celý girl gang modelek, jako Precious Lee, Dilone, Ash Foo nebo Olivia Vinten. 

„Chceme ženám dodat odvahu, aby byly silné, autentické a vášnivé,“ říká Karlie a samotná kampaň dokazuje, že když se ženy spojí, jsou ještě silnější. Důkazem je novinka Very Good Girl Glam v typickém flakonu, který září jako brilianty. Novinka je pokračováním kolekce Good Girl s podtitulkem #GoodToBeBad.

Vyzkoušejte vůně Good Girl

Nejprve ucítíte vůni černých třešní, jejichž barvu odráží i samotný flakon, a hořké mandle. Ženskost přináší tóny růže a lilie a základ vonné kompozice tvoří vetiver získaný z udržitelných zdrojů a vanilkové tóny. Právě ty vytváří okouzlující kontrasty.

Ikonickou vůni Good Girl známe asi všechny. I díky jedinečnému flakonu ve tvaru dámské lodičky, který se stal ozdobou nejedné koupelny. Parfémy a parfémované vody řady Good Girl nadchnou hlavně milovnice květinových nebo orientálních vůní. 

Vůně Carolina Herrera řady Good Girl vynikají kombinací různorodých složek. Tyto unikátní ingredience zosobňují různé stránky každé ženy: lehkou, temnou, ženskou, mužskou, sladkou i tu zlobivou. Tu, kterou chcete. Tu, která se vám právě hodí.

Konec schovávání hodných holek

Parfémované vody tak rafinovaně ukazují obě stránky ženy – jak tu smyslnou, tak tu něžnou, které se v každé dívce nebo ženě prolínají. Vůně jsou určené pro odvážnou, elegantní i záhadnou ženu. Prostě neodolatelnou.

Ať už si vyberete ikonickou Good Girl, nebo její odvážnější vyjádření Very Good Girl, která zaujme nejen červeným flakonem, ale i vůní červeného rybízu v kombinaci s exotickým liči a svůdnou vůní růže. Nakonec vás dostanou sladké tóny vetiveru s hřejivou vanilkou. A pokud dáváte přednost lehčím vůním, vyzkoušejte Carolina Herrera Good Girl Légère, odlehčenou verzí původní Good Girl.

Parfémovaná voda pro ženy Good Girl Suprême je pak výzvou pro všechny hodné holky, aby neskrývaly žádnou ze svých tváří. Přímo afrodiziakální je kombinace šťavnatých bobulovitých plodů a podmanivého egyptského jasmínu, kterou ucítíte v úvodu. Poté se rozvoní omamná tuberóza s hřejivými tóny fazolí tonka. Vůně pozvolna odplouvá na hlubokém kouřově-sladkém vetiveru.

A jakou stránku svojí osobnosti toužíte světu odhalit vy? Hodnou, vyzývavou nebo elegantní? Ať je to jakákoliv, podmanivé vůně řady Good Girl vám to stoprocentně umožní.