Přejít na hlavní obsah

Milujeme Shiseido. Znáte jejich bestsellery?

6. 3. 2024

Iva Davies

Čtení na 3 minuty

Vstupte do světa zářivé krásy se značkou Shiseido. Ta je proslulá svými inovativními recepturami s nádechem japonského dědictví. Nabízí holistický přístup v péči o pleť a spojuje vědu s tradicí. Vytváří tak produkty, které pleť udržují v té nejlepší kondici, pěstěnou a rozzářenou.

Shiseido Ultimune 

Nejprodávanější sérum značky Shiseido? Stoprocentně Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate. Každých sedm vteřin se na světě prodá jedno. Není se čemu divit. Celá kolekce Shiseido Ultimune je zaměřena na posílení ochranné bariéry, která pleť brání před nepříznivými vlivy. Srdcem kolekce je Ultimune Complex™, exkluzivní komplex s obsahem bulharské růže a výtažku z kvasnic, který zpevňuje pleť a podporuje její odolnost

Shiseido Benefiance 

Kolekce produktů Shiseido Benefiance pro krásně vypnutou pleť obsahuje ReNeura Technology™, která závratnou rychlostí viditelně redukuje vrásky. Stimuluje produkci kolagenu a elastinu, čímž pleť zpevňuje a vyhlazuje. Vyzkoušejte třeba denní a noční krém Shiseido Benefiance Wrinkle Smoothing Cream Enriched, který pokožku dlouhodobě hydratuje a zanechává zářivou, pružnou a mladistvou

Zařiďte si luxusní pleť

Shiseido Vital Perfection 

Jestli vás trápí povadlá pleť bez pevných kontur, musíte vyzkoušet kolekci Shiseido Vital Perfection. Díky technologii SafflowerRED™ cílí právě na povadlou pleť, hluboké vrásky a tmavé skvrny. Díky technologii ReNeuraRED™ se zase kůže rychleji a trvaleji regeneruje. Řada obsahuje kromě sér a krémů skvělou zpevňující masku Shiseido Vital Perfection Liftdefine Radiance Face Mask, která za deset minut dokáže opravdové zázraky. Vyzkoušejte ji nejlépe těsně před důležitou událostí, kdy chcete vypadat absolutně skvěle. 

Co stojí za vyzkoušení

Shiseido Men 

Shiseido nezapomíná ani na muže, protože pokud se chcete cítit sebevědomě a svěže, zdravá pleť je klíčová. Kolekce Shiseido Men je vyvinuta tak, aby uspokojila specifické potřeby mužské pleti. Technologie Tsubaki™ posiluje obranyschopnost pokožky a její regeneraci. 

Abyste dosáhli nejlepších výsledků, vytvořte si energizující hydratační rituál za pomoci čisticí pěny Shiseido Men Face Cleanser, nabušeného séra Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate a lehkého krému Shiseido Men Energizing Moisturizing Extra Light Fluid. Nemusíte se bát, tyhle bestsellery nezanechávají lepivý pocit, ale jen hydratovanou, zdravou pleť. 

Energii mužské pleti dodají

Která z pečujících řad Shiseido vás nejvíce zaujala? Nebo je budete vzájemně kombinovat? My jsme za!