Přejít na hlavní obsah

Discovery Box Notino: zamilujte se konečně do toho pravého!

17. 3. 2023

Jana Potužníková

Čtení na 3 minuty

Nebo do té pravé, samo sebou. Ano, bavíme se tady o parfému, o vůních. Protože najít tu vaši TOP, do které se zamilujete na první přivonění, je někdy stejně těžké jako najít celoživotní lásku v podobě muže či ženy vašeho života. S tím vám sice Discovery Box Notino nepomůže, ale s hledáním té pravé vůně rozhodně ano!

Překvapení, které si zamilujete 

Je to vlastně jako dát si voňavý dárek, i když je třeba úplně obyčejný den. Je to rozmazlující. A funguje to pro každého, kdo se neumí při výběru parfému rozhodovat rychle. S Discovery Box Notino, ve kterém najdete po pěti vzorcích vůní, se můžete rozhodovat, jak dlouho chcete. Nebo dokud vám všechny vzorky nedojdou. 

Když se z výběru parfému stává hra 

Jak na to? Na stránce Discovery Box Notino si vlevo ve sloupci najdete kolonku Parfémy a pak už si užíváte královskou procházku po světě vůní. A doslova za pár korun (rozumějte do 200 Kč za každý box!) si je můžete nechat naposílat domů v takřka libovolném množství.  

Discovery Box můžete vybírat podle spousty parametrů – sady pro denní nošení i speciální příležitosti, pro muže i ženy. A když kliknete na unisex boxy, dostanete mix vůní pro ni a pro něj. Vygenerovat se boxy dají podle značek, jako jsou Armani, Novellista, Prada… nebo objednávejte podle oblíbených ingrediencí (květinové, ovocné, orientální, vodní vůně…).  

Zbožňujete experimenty? Pojďte do toho 

Discovery Box je tu ale i pro milovníky svobody, kteří neumí být věrní jedné vůni. A stejně tak pro ty, kteří si chtějí s vůněmi trochu hrát. Učit se je vnímat třeba podle nálady, příležitosti, fyzické kondice… a podle toho si pokaždé vybrat jinou. Když máte náladu pod psa a venku prší, stoprocentně budete mít chuť na jinou vůni, než když běžíte na rande nebo za sebou máte maraton ve fitku a endorfiny se jen hrnou! 

Discovery Box je ale také perfektní příležitost experimentovat s vrstvením vůní. Někdy prostě platí, že si tu svou skutečně perfektní domícháte doma spojením parfémů, které se doplňují nebo vzájemně akcentují v závislosti na obsažených ingrediencích.  

Unisex boxy, kde je něco pro ni i pro něj

Dárek i cestovní vůně 

A v neposlední řadě všichni víme, že vůně jsou jedním z nejoblíbenějších dárků pro všechny, které máme rádi. Ale co když není úplně jisté, že se umíte trefit? Nebo víte, že ten, komu chcete udělat radost, sám váhá mezi několika favority?  

Voňavý Discovery Box zaboduje i v tomto případě! Tak trochu i proto, že vám sada zvolených vzorečků přijde v opravdu krásném balení. A využít je případně můžete i na cesty a vůní si přibalit klidně víc. Ať voníte svěže ráno u snídaně a intenzivně přitažlivě u večeře! 

Objevujte také svět kosmetiky

Vybráno? Objednáno? Nakoukněte do záložky Discovery Box Notino ještě jednou. Zjistíte totiž, že na výběr máte i sady kosmetiky a můžete tak postupně vyzkoušet i úplně novou beauty rutinu od předních kosmetických značek, jako je Collistar nebo třeba Lancôme