Přejít na hlavní obsah

Inboxing: Nejlepší vánoční dárky pro ty, co milují rozmazlování

7. 12. 2023

Jana Potužníková

Čtení na 3 minuty

Zbožňují vany plné pěny, dlouhé masáže, péči o sebe samy věnují spoustu času! Podpořit je v tom správnými vánočními dárky je to nejlepší, co pro takové ženy (a dost možná i muže) můžete udělat. Nadílkou, která voní, hýčká, rozmazluje a přináší potěšení. Ze života, z každého dne, z každé vteřiny.

Rozmazlující masáž obličeje 

Vypadá jako obyčejná svíčka, ve skutečnosti je ale LUMEN Vivalu Energizzare úžasná energizující masážní emulze ve svíčce jen důmyslně schovaná. Každé její použití je pak jako malý rituál krásy. Stačí zapálit knot, nechat rozpustit emulzi z mandlového oleje a bambuckého másla, vlít ji do dlaní, a dokud je teplá, dopřát pleti požitkářskou masáž. Pro uvolnění, hydrataci i anti-aging efekt

Hedvábné spaní bez vrásek 

Darovat Notino Silk Collection Pillowcase znamená darovat tunu krásy! Spaní na hedvábí je totiž spaní bez vrásek, otlaků a také bez rizika, že se do polštáře vsáknou vaše noční séra nebo krémy. Hedvábí nechá všechno vaší pleti a samotný hypoalergenní hedvábný povlak zůstává pořád čistý. Šetrnější je i k vlasům, které se na něm nelámou ani netřepí, zato se krásně lesknou a dobře češou! 

Extra porce tělové péče pro náročné 

Vyživující tělové suflé Moroccanoil Body Fragrance Originale se zrodilo, aby pečovalo o krásu i hebkost celého těla. Potěší antioxidačním účinkem makadamiového a avokádového oleje, hydrataci nabídne díky arganovému oleji a úchvatný pocit završí skvalan a jeho schopnost vyhlazovat. Perfektní (vánoční) požitek pro všechny, kdo jsou na tělovou péči extra nároční! 

Vánoční dárky pro milovníky péče a rozmazlování

Relaxace ve vanilkovém oparu 

Vanilka, kokosový sorbet a bílé květy se potkávají v parfemované vodě Nuxe Body a přinášejí jemnou relaxaci na každý den – skvělý dárek pro všechny, o kterých víte, že milují klid uprostřed vřavy, potřebují se zastavit, nadechnout a pak teprve jít dál, když je potřeba. Do kabelky, do práce, do školy. Vůně, kterou můžete používat zas a znovu, kdykoliv během dne.  

Jedinečný moment odpočinku 

Sladce kořenitá vonná svíčka Millefiori Natural Vanilla and Wood umí v mžiku obejmout hřejivou atmosférou pohody! Od hořkého pomeranče přes bergamot a vanilku se „proplíží“ k cedrovému a santalovému dřevu a vytvoří jedinečný moment odpočinku. Radost pro sebeláskaře, extra dárek pro milovníky dlouhých večerů u knížek i seriálů, smyslné potěšení pro romantiky a jejich polovičky.  

Vrcholná péče se vším všudy  

Cítit se dobře znamená také vnímat tělo v celé jeho energii, v tom, co právě potřebuje. Skvěle a naprosto diskrétně se o to postará Dream Toys Romance Stacey, stimulátor klitorisu schovaný v balení à la rtěnka, který se vejde i do nejmenší kabelky. Tu, která touží po vzrušení, doprovodí, kamkoliv bude potřeba. Dárek, jenž doslova a do písmene potěší. Mockrát. 

A teď si všechny ty tipy projeďte ještě jednou a nezapomeňte, že laskavou sebepéči potřebujete i vy! Tak co to bude pro vás? Můžete si snadno vybrat i díky našemu videu. Z našich tipů sestavíte i nádherný balíček, který vám rádi nazdobíme.