Valentýnské neslíbatelné líčení s rtěnkami Nobea Valentine

5. února 2019Vlasta
Svátek všech zamilovaných se blíží a my chceme, abyste ho oslavili ve vší kráse. Víme, které kosmetické kousky přijdou na Valentýna vhod a všechny je zde představíme. Navíc pro vás máme jedno luxusní překvapení od srdce. Ale o tom trošku víc až na konci článku…

Zaujměte svůdným pohledem

Svůdného pohledu dosáhnete s paletkou I Heart Revolution Chocolate. Na výběr je jich opravdu spousta a zajisté ji sladíte s jednou z našich valentýnských rtěnek. Husté a dlouhé řasy jako panenka zase zaručí oblíbená řasenka Hypnose Doll Eyes. Stačí ji doplnit precizní tužkou Epic Ink od NYX a nebude od vás možné odtrhnout oči.

Klidně se červenejte…

Je přece Valentýn a vaše tváře tak navíc získají hezkou, zdravou zář. Pokud si k ní chcete pomoct i trošku jinak, zkuste třeba srdíčkovou tvářenku Blushing Hearts. Tu podpoříte skvělým podkladem, jakým je již kultovní, dlouhotrvající make-up Double Wear Stay-in-Place Následně vše zafixujte pudrem Stay Matte. V neposlední řadě nezapomínejte na tu asi nejpříjemnější a nejoslnivější část líčení – rozjasňovač. Bestseller Master Chrome je ta správná volba pro každou z nás. Nabídne krásný, jemný třpyt hned ve dvou barevných variantách.

Rty připravené k polibku

Základem každého valentýnského líčení jsou dokonalé rty. Co by tedy měla splňovat každá rtěnka, kterou zvolíte na tuto událost? Musí být neslíbatelná! Tohle my moc dobře víme, a proto přicházíme s něčím, co potěší každou milovnici rtěnek. Dámy, připravte se na to, že potkáte novou lásku! Koncem ledna jsme totiž vypustili novou řadu rtěnek Nobea Valentine Kissproof v rámci speciální, láskyplné akce. Čekají na vás matné a tekuté krásky v šesti nádherných odstínech a my věříme, že se stanou stálicemi v každé kosmetické taštičce.

Nakupte na našem e-shopu, či kamenných prodejnách alespoň za 1 000 Kč a rtěnka Kissproof je vaše – zcela zdarma. Jen nezapomeňte, že tato akce platí jen do 13. 2. Nenechte si ji ujít a oslňte neodolatelným líčením na svátek všech zamilovaných!

Těšíte se na naše zamilované rtěnky? Podělte se s námi o vaše valentýnské looky!

Rtěnku už máte, ale váháte, co koupit svému partnerovi? Inspirujte se v našem článku Tipy na dárky k Valentýnu!

Přečtěte si více