Přejít na hlavní obsah

Dárky pro zamilované: Co takhle letos překvapit i sama sebe? 

27. 1. 2023

Jana Uhlířová

Čtení na 3 minuty

Tváříte se, že dárek na Valentýna nechcete, abyste pak mohla být zklamaná, že jste vážně nic nedostala? Tak to se vám letos nestane, ať už 14. února svátek slavíte, nebo ne. Máme pro vás totiž tipy na valentýnské dárky, které můžete z lásky koupit klidně sama sobě. 

Čokoládu, luxusní večeři, kytici růží, svatý klid nebo neslavit svátek lásky – to si prý ženy většinou přejí, když se jich někdo zeptá, co by chtěly jako dárek na Valentýna. U mužů se odpovědi také různí – od vlastnoručně vyrobeného dárku, večeru s pizzou v posteli přes outdoorové aktivity, masáž až po rande, které žena sama naplánuje od začátku do konce.   

Ať už zvolíte jakoukoliv variantu trávení tohoto dne nebo večera lásky, jisté je, že krásná maličkost potěší každého. I když se tváří jako největší drsňák nebo drsňačka, co nebude oslavovat něžné city podle kalendáře. Co tedy vybrat jako valentýnský dárek klidně i pro sebe?  

Voňavé parfémy a romantická atmosféra  

Parfém ženě udělá radost vždycky. Vůně prostě milujeme! A když se k němu navíc v dárkové sadě přibalí i tělové mléko, mycí gel anebo kabelka, není proč váhat! S vůněmi jsou spojené také aroma difuzéry a svíčky. Nejenže krásně voní a vytvoří romantickou atmosféru, ale dělají také parádu v interiéru. Smyslný večer tak může začít… Multifunkční tělové oleje dokonale rozmazlí pokožku, vlasy i obličej, a odvážnější sáhnou i po erotické hračce nebo rovnou po erotické sadě, která potěší zase úplně jiné části těla. 

Nejlepší dárek k Valentýnu pro ženu

Udělejte mu radost  

Váš muž vám voní už teď, to je jasné, i proto jste si ho vybrala. Ale s novým parfémem pro muže nikdy nešlápnete vedle: buď vsaďte na jeho oblíbenou klasiku, nebo vyzkoušejte novinku, která jen zvýrazní jeho mužnost a smyslnost.  

Co na Valentýna, když je váš miláček vůněmi dostatečně zásobený? Potěší ho masážní pomůcka (kterou si od něj klidně můžete vypůjčit), dárková sada na vousy či na tělo nebo sexy olej, který vám opepří valentýnský večer… I když jste pro svého milého samozřejmě největší radostí vy sama, překvapení v podobě valentýnského dárku pro muže může být dalším nádherným vyznáním lásky.  

Nejlepší dárek k Valentýnu pro muže 

Oslavte lásku i svou krásu  

Chystáte se slavit svátek lásky ve velkém stylu, anebo jste zrovna singl a rozechvěle se vypravujete na rande? V každém případě oceníte luxusní řasenku, která vám vykouzlí řasy až do nebe, a klasickou rudou rtěnku, kterou nerozmažou ani ty nejdivočejší polibky. Když přidáte péči z dárkové sady na oči, budou po vás při objednávání valentýnského vína chtít občanku. Obličej rozjasněte ikonickým rozjasňovačem a s perfektní sadou šamponu, masky a oleje na vlasy si vykouzlete hedvábné prameny. A může se jít slavit – tak na zdraví a na lásku! 

Zvýrazní váš půvab

Doufáme, že jsme vás inspirovali při vymýšlení dárků pro zamilované. A nezapomeňte lásku s chutí oslavovat i těch zbývajících 364 dní v roce!