Přejít na hlavní obsah

Udržujte svou pleť čistou i po tréninku

7. 6. 2019

notino.cz

Čtení na 3 minuty

Aktivní život vás může naplňovat pozitivní energií a dodávat skvělý pocit. Ale vaše pleť možná neocení posilovnu stejně, jako vy. Pokud to chcete změnit, tak je důkladné čištění pleti po cvičení tou nejdůležitější věcí, jakou můžete udělat. V našem článku se dozvíte víc o nejjemnějším, nejdůkladnějším čištění spojeným se zpevňující masáži a poznáte inovativního pomocníka, který vám s tím vším pomůže.

Čistá pleť = šťastná pleť

O jakém zázraku je řeč? Jmenuje se LUNA 3 a pochází z dílny švédské značky FOREO. Pokud toužíte po zářivém a svěžím vzhledu, pak oceníte, že tento elektrický čisticí přístroj na obličej posune péči o pleť ještě o krok dál v porovnání s jeho předchůdci. Delší a měkčí štětiny na ještě větší kartáčové hlavě účinně odstraňují pot, špínu a kožní maz. Stačí jenom párkrát přejet po obličeji a voilà! LUNA 3 vám pomůže udržet pleť zdravou a v kondici.

Cílená zpevňující masáž obličeje

Nepřejte si někdy, aby existovalo nějaké cvičení i pro váš obličej? Tady trochu zpevnit, támhle vyrovnat nerovnoměrnosti, ale celkově mít hebkou pleť a vypadat mladší. LUNA 3 to zvládne levou zadní s výběrem zpevňujících masážních procedur pro maximální účinek proti stárnutí. Stáhněte si aplikaci FOREO, spojte ji s LUNA 3 a vyberte si preferovanou masážní proceduru. Tvář, kontury očí, krk – mini masáž se zaměřuje na konkrétní místa a přináší viditelné výsledky.

Skoncujte s výmluvou "zítra začnu" už dnes

Od cvičení v posilovně přes pracovní schůzky po setkání s přáteli – hledání času na péči o pleť v nacpaném harmonogramu může být výzva. „Nestíhám” ale už do vašeho slovníku patřit nebude! S FOREO vám bude stačit 1 minuta každé ráno a večer. To máme za rok 650 použití, což se rovná tomu, kolik vydrží na jedno nabití. 😊

Bezpečnost na prvním místě

Není nic špatného, když jdete v posilovně až na hranici vlastních možností, ale je potřeba myslet i na bezpečnost. Na maximální ochranu pleti nezapomíná ani LUNA 3, jehož složení z neporézního a neabrazivního silikonu doslova odpuzuje bakterie. Příjemná novinka jsou i tři varianty štětinek pro normální, citlivou a smíšenou pleť, které není nutné vyměňovat, takže navíc ušetříte. Pokud vám to nepřipadá dostatečně na míru, můžete si vybrat z 16 rychlostí, které najdete v aplikaci FOREO.

Cvičení je prima pro vaše tělo a mysl, ale může snadno zapůsobit katastrofálně na vzhled pleti, pokud se o ni nebudete správně starat. LUNA 3 myslí i na váš vzhled po tom nejtěžším tréninku i běžném dni v práci. Dáte na nás a obohatíte o něj vaši každodenní rutinu péče o pleť?