Tipy na vánoční dárky pro muže

26. listopadu 2020notino.cz
Hledání vhodných vánočních dárků pro muže se někdy podobá mravenčí práci. Odhadnout, co si zrovna ten který chlap přeje, je velmi složité – mnozí pánové totiž neradi projevují svoje city.

Abyste uhodili hřebíček na hlavičku, je třeba být extrémně vnímaví a sledovat jakýkoli nepatrný náznak jejich zájmu. Pořád si nejste jistí? Žádný strach, tipů na ty nejlepší dárky pro muže máme víc než dost!

Dárek pro manžela

I když pánové pod stromkem ocení spíše praktické věci, můžete se vsadit, že kvůli pěkné vůni se žádný nerozzlobí. Tímhle univerzálním dárkem pro muže zkrátka vždycky potěšíte. Letos to na manžela zkuste třeba s květinově-orientální parfémovanou vodou Parfums De Marly Layton Royal Essence. Skvělé je, že je unisexová, takže si ji můžete po Vánocích klidně tajně půjčovat ;)

Dárek pro tátu

Mužská kůže stárne pomaleji než ta ženská. Pánské vrásky bývají ale hlubší, barva pleti mdlejší a kontury povislejší. Řešení je jednoduché: dárková sada pro muže Elemis Travel Essentials for Him, určená pro všechny typy zralé pleti, hloubkově hydratuje a postará se o to, aby se váš tatínek cítil opět jako mladík. Věřte, že set šesti anti-age kosmetických zázraků nenechá dlouho zahálet!

Dárek pro bratra

Jak mu naznačit, že by mohl jezdit na návštěvy častěji? Zkuste to oklikou s cestovní unisex sadou Maison Margiela REPLICA Discovery Set. Dárková kazeta pro muže obsahuje luxusní trojici mini verzí oblíbených kořenitě dřevitých vůní, které se vejdou i do kapsy. A pak už jen stačí u stromečku říct: „Brácho, chybíš nám. Kdy zase dorazíš?“

Dárek pro dědu

Kdy jindy než o Vánocích pořídit dědečkovi nejen praktický, ale zároveň i luxusní dárek pro muže? Vonná svíčka Ashleigh & Burwood London Wild Things Sir Hoppingsworth provoní domov nádhernou vůní brandy a kadidla a vytvoří tak útulnou atmosféru, díky níž si na vás teď dědeček vzpomene doslova každý den.

Dárek pro tchána

Pokud je váš tchán klasický elegán, komplexní zpevňující a protivráskovou péčí Eisenberg Homme Complexe Anti-Âge rozhodně nepohrdne. Pomáhá totiž zpevňovat povadlou pleť, přispěje k vyhlazení vrásek na celém obličeji a funguje také jako preventivní péče. Mimochodem, právě tímhle dárkem potěšíte i svou tchyni, což se vždycky hodí!

Dárek pro přítele

Co koupit příteli k Vánocům, aby to nebylo moc, ale ani málo? Vůní nikdy nic nezkazíte! Mezi naše favority patří výstřední aromatická parfémovaná voda pro muže Gucci Guilty Pour Homme. Je pikantní po pálivé chilli papričce, něžná po růži a smyslná díky pačuli a cedrovému dřevu. Vlastně si neumíme představit lepší dárek pro muže, kteří rádi oslavují svobodu, ale večer spěchají domů.

Dárek pro kolegu

Vánoční dárek pro kamaráda z práce by měl vyjádřit vaši upřímnou kolegialitu, ale nesmí být příliš okázalý. Nechcete přece, aby si o vás ostatní v kanceláři špitali… Udělejte proto radost něčím decentním, jako je dárková sada pro muže Collistar After-Shave Toning Lotion. Obsahuje vodu po holení pro zklidnění citlivé a podrážděné pleti a denní revitalizační krém proti vráskám.

Hot tip: Stylová miska na holení udělá radost téměř každému muži.

Univerzální dárek pro muže každého věku

Pokud váš teenager, manžel, tatínek nebo dědeček tráví v koupelně spoustu času, chce se prostě líbit. Usnadněte jim péči o zevnějšek nápaditým dárkem – holicím strojkem pro muže Philips OneBlade Face and Body Pro QP6620/20, který díky mimořádné rychlosti břitů dokáže během pár chvil zastřihnout, vytvarovat a oholit vousy všech délek. Jistě budou nadšení a vám se uvolní místo u zrcadla...

Ještě jste si nevybrali? Stačí zamířit na naše stránky, kde je nabídka tipů na dárky pro muže opravdu široká. V pánských libůstkách se totiž dokonale vyznáme a jsme si na 100 % jistí, že s kosmetikou a chytrými elektrickými pomocníky od nás vykouzlíte pod stromečkem ten nejširší úsměv na tvářích svých blízkých.

Přečtěte si více