Tipy na parfémy pro znamení Kozoroha

5. ledna 2018Bára
Kozoroh je desáté znamení zvěrokruhu a je pod vlivem zemského živlu. Mezi hlavní vlastnosti tohoto znamení patří cílevědomost, praktičnost a vytrvalost. Člověk narozený ve znamení Kozoroha se svých cílů nevzdává a dokáže si počkat na výsledek. Ve svém jednání je spíše vážnější a serióznější. Na Kozorohy se většinou můžete spolehnout. Také oplývají pracovitostí a nechybí jim ctižádost.

Mezi slabší stránky znamení Kozoroha můžou patřit menší míra empatie a soucitu. Kozorozi někdy jednají příliš tvrdě a neohleduplně, což jejich okolí nelibě nese. Můžou mít problémy s větší uvolněností a nemusí patřit mezi nejzábavnější společníky.

Jako ostatní znamení, tak i Kozoroh potřebuje posilovat svoje pozitivní vlastnosti a schopnosti. Naopak ke slabinám je potřeba se postavit čelem a pokusit se s nimi co nejlépe vypořádat. Toho lze dosáhnout různými způsoby. Jednou z možností je volba ideálního parfému. I vůně totiž nese určitou energii, která může člověku pomoci.

Tipy na parfémy pro ženy narozené ve znamení Kozoroha

Znamení Kozoroha nemá příliš rádo experimenty, preferuje tradici a vyžaduje kvalitu. Všechny tyto atributy zcela naplňuje světoznámá značka Chanel. Z jejich nabídky se pro Kozorožky hodí parfém Chanel Coco Mademoiselle, který podporuje ženskou přirozenost a sebevědomí. Jeho esence dokáže zcela vystihnout vaši osobnost.

Každé ženě občas sluší více romantiky, jemnosti a zamilovanosti. Pro praktické a zemité znamení Kozoroha to platí dvojnásob. Právě pro tyto účely je k dispozici parfém Calvin Klein Eternity Moment, jenž navíc podpoří i vaši ženskost. Jeho esence obsahuje liči, pivoňku, malinu a příjemnou vůni růžového dřeva.

Tipy na parfémy pro muže narozené ve znamení Kozoroha

Ctižádostivý Kozoroh chce být samozřejmě úspěšný ve všech svých činnostech. K tomu je někdy potřeba větší míra elegance a gentlemanský přístup. V tomto směru dokáže pomoci parfém Armani Eau de Cedre. Kvalitní parfém obsahuje citrusovo-bylinnou vůni. Esence je založena na cedru, kardamomu a kmínu.

Větší míra uvolněnosti a spoléhání na vlastní instinkty je přesně to, co muž narozený ve znamení Kozoroha (alespoň někdy) potřebuje. Právě to jsou hlavní důvody, proč vyzkoušet parfém Hugo Boss Boss In Motion. Mezi jeho další plusy patří podpora sebejistoty a aktivního života. Parfém je navíc vhodný jak pro pracovní, tak i nepracovní dny.

Přečtěte si více