Tipy na parfémy pro znamení Berana

10. dubna 2018Lucka

Berani jsou první znamení zvěrokruhu. Vládne jim ohnivý živel, z čehož vyplývá jejich energičnost a průbojnost. Rádi začínají nové věci s velkou mírou nadšení a odhodlání. Jsou odvážní a díky tomu se nebojí žádných překážek. Beran dokáže nabídnout hodně vášně, což platí jak pro milostné záležitosti, tak jakékoliv další aktivity.

Silný ohnivý naturel ovšem někdy zrozencům v Beranu komplikuje život. Snadno se rozzlobí a dostanou do konfliktu. Naštěstí obvykle nejsou, na rozdíl od jiných znamení, naštvaní moc dlouho. Také se musí vyrovnat s netrpělivostí. Ta často způsobuje, že přes počáteční aktivitu nedokážou dotáhnout některé věci do konce. Berani neumí prohrávat a také potřebují zlepšit svoji toleranci.

Každý člověk má zájem na sobě pracovat. Proto ani Berani nejsou žádnou výjimkou. K posílení dobrých vlastností, případně k oslabení těch komplikovaných, může velmi dobře posloužit správný výběr parfému pro konkrétní astrologické znamení. Jakýkoliv parfém má svoje energetické vibrace, jejichž prostřednictvím působí.

Tipy na parfémy pro ženy narozené ve znamení Berana

Zajímavou kombinaci nevinnosti a současně pokušení nabízí parfém DKNY Be Delicious. Díky jeho esenci můžete odhalit vše, co vám doposud zůstalo skryté. Tato vůně je ideální pro jaro a léto. Z toho důvodu je vhodná přímo pro Berany, neboť právě jaro začíná vstupem Slunce do znamení Berana. Parfém ovšem můžete nosit i po celý rok.

Základem parfému jsou odstíny jablečné vůně a okurky. Součástí esence je také velmi podmanivé květinové aroma.

Jednou z vlastností, která Berany definuje, je jejich horlivá přímočarost. Jenže každá žena někdy touží po tom, aby byla pro svoje okolí tajemná. Právě toto přání vám splní parfém YSL Black Opium Glowing. Dále podpoří vaši vznešenost a celkovou auru krásy vaší osobnosti. Radost vám určitě udělá i designově přitažlivý flakónek.

Základem jeho esence jsou bergamot, neotřelý jasmín sambac, pomerančový květ a v neposlední řadě prvky kávy a cedru.

Tipy na parfémy pro muže narozené ve znamení Berana

Parfémů, které vyloženě dokážou podpořit chlapský oheň hořící v Beranech, není mnoho. Dior Fahrenheit je jedním z nich. Nabídne vám charisma, kterým každého člověka doslova uhranete. Navíc jeho kouzlo se skrývá i v něčem jiném. Vůně parfému vám totiž umožní rozvíjet jemnost a křehkost vašeho nitra, což také potřebujete!

Esence nabízí bohatou kombinaci bergamotu, citrónu, hlohu, levandule, květů fialek, jantaru a včelího vosku. Důležitá je také složka z cedrového a santalového dřeva.

Parfémem, který vám bude příjemný i ve vypjatých situacích, je Clinique Happy for Men. Jeho vůně vás osvěží nejenom v letních horkých dnech, ale kdykoliv během roku. V situacích, kdy vaše horlivost, někdy i rozčilení, překročí únosnou mez. Současně nijak neomezí vaše mužství a budete se díky němu cítit v pohodě a spokojeni.

V jeho esenci nejprve ucítíte limetu, citron a mandarinku. Pokračování vůně bude velmi příjemné prostřednictvím květinových tónů. Nakonec se projeví vzácné dřevo.

Přečtěte si více