Tipy na dárky k Valentýnu

1. února 2019Jana P
Svátek zamilovaných je jeden z těch svátků, které bych mohla slavit klidně každý den. Lásky totiž není nikdy dost. A tipů na dárky k Valentýnu také ne.

Svátek svatého Valentýna má dlouhou tradici. Začalo to prý už v dobách antického Říma, kdy Claudius II. zakázal zásnuby a svatby, aby mu muži neutíkali z války za rodinami. Ale našel se Valentýn, kněz, který lásce fandil a páry oddával tajně. A právě 14. února byl za své skutky popraven. S láskou to prostě nikdy nebylo jednoduché. Ale to víte i vy. A víte také, jaký dárek k Valentýnu nachystáte?

Valentýnské dárky pro muže

Značka Captain Fawcett pojmenovaná po britském cestovali má fantastickou řadu Shaving, v níž najdete vše pro milovníky tradičního holení. Úplně TOP je dárková sada Shaving obsahující štětku na holení s jezevčími štětinami, holicí strojek a mýdlo na holení.

Nebo je tu Scottish Fine Soaps. Její sada Men’s Grooming Thistle & Black Pepper skrývá toaletní vodu, sprchový gel a balzám po holení a je čistě přírodní. A když už jsme u té přírodní kosmetiky, parádní set jako dárek k Valentýnu pro muže nabízí Weleda Men: obsahuje hydratační krém i sprchový gel, které se hodí vždycky! Dárek k Valentýnu pro muže může být ale i vůně! Zkuste Bvlgari The Miniatue Collection, v níž najdete rovnou pět miniatur pánských parfémů Bvlgari! A luxusem voní novinková Chanel Bleu de Chanel, dřevitá aromatická vůně pro sebevědomého muže, v jejímž úvodu se prolíná máta s bergamotem, citrónovou kůrou a pelyňkem. V srdci tepe ananas, geránium nebo levandule a základ patří vzácným dřevům nebo fazoli tonka.

Společné potěšení

Kdybyste chtěla, aby byl valentýnský dárek pro muže také tak trochu váš dárek, podívejte se na Marc Jacobs Splash Pear. Je to unisex potěšení plné šťavnatých ovocných tónů, které vám oběma zvedne náladu.

A společně si můžete užít romantické chvíle s vonnými svíčkami. Stačí napustit vanu a zapálit třeba… Bath & Body Works: Merci Paris nebo Champagne Toast. Obě jsou nové a omamné!

Valentýnské dárky pro ženy

Zeptal se, jaký dárek k Valentýnu by udělal radost vám? Využijte toho! Parfémovaná voda Amouage Honour je květinová a elegantní jako šaty z hedvábí. Tiffany & Co. pro vás má dárkovou sadu stejnojmenného, něžně ovocno-květinového parfému a jeho miniatury. A krásný dárek k Valentýnu bude tvořit určitě i něco z dekorativní kosmetiky.

Makeup Revolution Soph X Totally Soph zahrnuje paletku očních stínů, konturovací paletku a sadu tří krásných lesků na rty. Nebo si ukažte na I Heart Revolution a dárkovou sadu Chocolate! Má tvar srdce, vypadá jako luxusní bonboniéra, ale ukrývá hned tři paletky a skvělé bronzující pudry!

Chcete víc tipů? Podívjete se na článek Dárky k Valentýnu: čím opravdu potěšíte?

Hot tip: Zkuste masážní svíčky, které nejen že krásně voní, ale poslouží i k příjemné masáži partnera!

Přečtěte si více