TIP NA VÁNOCE: Nejlepší paletky očních stínů nejen pro letošní zimu

19. listopadu 2018Jana P
Až se vám muži podívají do očí… utopí se v nich. Až se vám do očí zadívají ženy, marně budou přemýšlet, co to máte za skvělé stíny! Protože ať si z následujících tipů vyberete jakoukoliv paletku, budete maximálně spokojená (a obdivovaná). A jaká je ta nejlepší paletka očních stínů? Stačí si vybrat!

Nude Shadows

Paletky laděné do nude odstínů jsou všechno jen ne nudné. U Nude Beach od americké značky theBalm, to potvrzuje už samo balení, v němž jsou kostičky stínů „plavkami“ postaviček v krabičce. A nudná není ani aplikace: prstem, nebo aplikátorem, do práce i na rande. Snadno podtrhnete svou přirozenou krásu a hřát vás může i vědomí, že není testovaná na zvířatech a neobsahuje parabeny. Navíc ne nadarmo se říká, že ty nejlepší oční stíny nechají vyniknout přirozené barvě očí a jen jejich krásu podtrhnou. Což nude paletky rozhodně dělají.

Mezi populární paletky očních stínů v nude tónech patří i Smokey Eye Matte Drama Kit od Max Factor. Najdete ji pod označením odstín 10, Alluring Nude, a jak už její název napovídá, je matná a skvělá na kouřové líčení!

Mrs.Grey

Dramatického, hlubokého pohledu pak snadno dosáhnete také s paletkou Rimmel Magnif´ Eyes, v odstínu Smoked Edition. Takřka nekonečné spektrum 12 sytých, dobře se nanášejících barev se chlubí intenzivní a stálobarevnou pigmentací, která vás může provázet od rána do večera.

S odstíny šedé si dráždivě hraje paletka Shiseido Makeup Essentialist, odstín Kaigan Street Waters, která i to nejdramatičtější líčení může nakonec „rozstřelit“ nečekaně hravou modrou. Troufnete si?

Crazy colors

Pokud opravdu fandíte spíš barevným experimentům, pak nesmíte minout Eye Designer Palette od značky By Terry, konkrétně paletku Colour Design. Ty šťavnaté odstíny vás posadí na zadek! A přitom se dají skvěle kombinovat, čímž nabízí takřka nekonečnou škálu variací barevného očního make-upu!

Pěti fantastickými barvami vás strhne také Dior 5 Couleurs, odstín Electrify. A věřte, tak jemnou texturu stínů jen tak nenajdete! Jsou jako samet a zatraceně dobře drží.

Pink eyes

Maybelline The City Kits™ Pink Edge nadchne všechny milovnice růžové. Řadíme je mezi top paletky očních stínů v růžových barvách – nabízí vše od jemných „pastelek“ po nepřehlédnutelnou „pink“, která se dá dobře využít i jinak. Tahle paletka je totiž multifunkční a dobře poslouží i jako tvářenka.

Růžovou škálu pro vás má i Makeup Revolution Reloaded, odstín Newtrals, kde najdete barevné „kostičky“ matné i s třpytivým efektem, s velmi intenzivní pigmentací. A soudě podle ohlasů těch, které už ji mají doma, ani v tomto případě opravdu nebudete litovat.

P.S.: A klidně jakoukoliv z našich oblíbených paletek vyberte pro kamarádku jako vánoční dárek ? protože ty nejkrásnější vánoční dárky nakoupíte jedině v Notinu!

Přečtěte si více