Přejít na hlavní obsah

Testujeme: Bioderma Sébium pro mastnou pleť

27. 9. 2018

notino.cz

Čtení na 5 minut

Pupínek, začervenání, lesklé čelo? Áááá! Dneska radši nevystrčím paty z domu! …také se vám to někdy stalo? Možná právě Bioderma Sébium bude řešení k tomu, aby se to nikdy nemuselo opakovat. Vhodná péče přesně pro váš typ pleti, kterou zařadíte do běžné kosmetické rutiny může mít brzy skvělé výsledky. My otestovali řadu dermokosmetiky Bioderma – Sébium, která je přímo určená k péči o mastnou pleť se sklony k akné. Patentovaný komplex Fluidactiv® pomáhá redukovat nadbytečný maz, zmenšovat póry a zabraňuje jejich ucpávání. Jak jsme byli spokojeni s konkrétními produkty této řady? Čtěte dál a dejte nám v komentáři vědět, jak Bioderma Sébium vyhovuje vám!

Miroslava M.

Bioderma Sébium H2O

Micelární voda pro mastnou a smíšenou pleť

Posledních pár let je pro mne tato „micelárka“ top přípravkem na odličování. Mám trochu mastnější pleť a vždy mám trochu strach, aby mi ji speciální přípravky úplně nevysušily a neobjevily se suché šupinky. Proto jsem sáhla po řadě Sébium, abych jakémukoliv vysušení či podráždění předešla. Líbí se mi, že Sébium H2O umí pleť zbavit všech nečistot a zároveň ji zanechá svěží, lehkou a jemně voňavou. Při jejím používání jsem nikdy necítila žádné štípání nebo podráždění pleti. Po čištění vždy obličej ještě opláchnu tekoucí vodou, aby na něm nezůstaly nečistoty navázané na micelárku. Následně používám ještě krém Sébium Sensitive. S micelární vodou Sébium H20 jsem spokojená a rozhodně ji budu používat i nadále.

Pavla U.

Bioderma Sébium Pore Refiner

Pleťové sérum pro mastnou a smíšenou pleť

Byla jsem překvapená! Sérum dosáhlo viditelných výsledků již po pár použitích. Používám Pore Refiner tak, že jej nanesu na vyčištěnou pleť každé ráno. Moje jinak mastná pleť se mi zdá matnější a póry stáhnuté, což vytváří dokonalou přípravu pro nanesení make-upu. Po delším čase používání jsem si všimla celkového zlepšení vzhledu pleti. Z toho mám ohromnou radost. Uvidím, jak bude přípravek fungovat při používání třeba rok v kuse a v kombinaci s čistícím gelem a micelární vodou Sébium. Jinak se mi u produktů Bioderma líbí i jednoduché praktické balení a jejich design.

Iveta P.

Bioderma Sébium Gel Moussant

Čisticí gel pro mastnou a smíšenou pleť

Není nic lepšího, než když má produkt praktické balení, a ještě super účinky. 😊 Gel Moussant jsem začala používat nedávno a rychle jsem si jej zamilovala. Balení mám postavené v koupelně na umyvadle, takže je vždy rychle po ruce. Nepociťuji žádné podráždění, pleť je po použití neuvěřitelně hladká a krásně voní! Baví mě ta jednoduchost nanášení na tvář a funkční design. Konzistence gelu je hustší, takže o to lepší je u něj volba pumpičky. Přijde mi, že gel pleť čistí více do hloubky a lehce vysušuje. (Zatím jsem nenarazila na gel, kde by tomu bylo jinak). Takže je podle mě důležité pleť vždy následně zvláčnit krémem. Gel používám asi co druhý den.

Brzy jsem si všimla dobrého vlivu na pokožku, která je rozzářenější a celkově vypadá pevnější a zdravější. Při čištění pleti Gelem pomocí kartáčku na pleť stačí dávka z jednoho stlačení pumpičky, takže balení dlouho vydrží.

Pavlína Š.

Bioderma Sébium Sensitive

Intenzivní hydratační a zklidňující krém pro pleť vysušenou a podrážděnou léčbou akné

Myslím, že pro „problémovou pleť“ je vždy důležité, aby na ni produkty nepůsobily těžce, hutně. Takovým se já osobně vyhýbám velkým obloukem. Proto jsem u krému Sébium Sensitive ocenila lehké a příjemné složení, které ale zároveň umí obličej hydratovat a na pleti není skoro vůbec cítit. Mám z toho super pocit, že mi tak neucpává póry a nezanechává mastný film. Používám jej i pod make-up, protože díky němu pleť působí sjednoceně a matně. Z mé zkušenosti musím říci, že je důležité kombinovat více přípravků z konkrétní řady zaměřené na mastnou pleť a sklony k akné. V takovém případě se výsledky dostaví nejrychleji. Proto z řady Sébium používám micelárku, gel i krém.

Barbora H.

Sébium Lotion BOOSTER

Pleťová voda pro navrácení rovnováhy smíšené a mastné pleti

Z řady Bioderma Sébium jsem zkoušela více věcí, ale z tohoto lotionu jsem byla nejvíce nadšená.

Je lehký, velmi příjemně voní a mé mastnější pleti opravdu sednul. Ihned jsem poznala jeho účinky. Pleť okamžitě hydratoval a ta zůstala velmi příjemná a hebká na dotek. Sébium Lotion BOOSTER účinně zklidní pnutí pokožky po důkladném očištění gelem a připraví pleť pro aplikaci krému. Podle mě je pro problematickou pleť velmi důležité se o ni opravdu starat. Při občasném použití jen ve chvíli, když si člověk vzpomene, nemůžeme očekávat zázraky. Já nasadila komplexní program řady Sébium a výsledky byly znát poměrně rychle. Mizí pupínky a pleť je vyhlazenější než bývala.