Přejít na hlavní obsah

Hvězdy vám pomůžou vybrat tělový krém. Víme, co vám sedne podle znamení!

25. 6. 2023

Jana Uhlířová

Čtení na 5 minut

Tělovou péči si můžete vybrat i podle znamení zvěrokruhu. Nevěříte? Tak to vyzkoušejte. Kosmetická péče zvolená podle znamení dokáže sednout na míru osobnosti i životnímu stylu každého, ať už jste zasněná Ryba, citlivý Rak, nebo společenský Lev.

Beran (od 21. 3. do 20. 4.)   

Jsou odvážní, hrdí a plní energie. Často jdou hlavou proti zdi a zdá se, že se ničeho nebojí. Právě proto ocení kosmetickou péči, která je dokáže na chvíli zklidnit a uvolnit, a rituál, při kterém naberou síly a doplní energii: pomůže při tom levandulové máslo Farmona Herbal Care Lavender nebo Saloos Tělový a masážní olej Devatero kvítí.  

Nejlepší péče pro ohnivé Berany

Býk (od 21. 4. do 21. 5.)   

Býci jsou praktičtí, rozhodní a pro svoje milované by se rozkrájeli. Užívají si peníze a kvalitu ve všech směrech a s nadšením prozkoumávají všechno nové a neotřelé. Luxus, tajemno a sofistikovanost, to je jejich parketa. Zabodujete multifunkčním Nuxe Huile Prodigieuse s exotickými oleji nebo krémem Eveline Cosmetics Gold Lift Expert se zlatem.  

Nejlepší péče pro sofistikované Býky

Blíženci (od 22. 5. do 21. 6.)   

Svou radostí ze života nakazí i vás! Milují společnost, dobré jídlo a vzrušující cestování. S láskou pečují o své blízké, jsou ale také smyslní a láká je všechno nové, dobrodružné, nepoznané a vábící dalekými krajinami. Rozveselí je sada na cestování Brazilian Bum Bum Jet Set nebo exotický vyživující krém Egyptian Miracle.  

Nejlepší péče pro radostné Blížence

Rak (od 22. 6. do 22. 7.)   

Tohle křehké znamení okouzlí svou romantickou duší, vysokou citlivostí a dechberoucí kreativitou. Šíří kolem sebe atmosféru pohostinnosti, něhy a romantiky (tedy pokud vám důvěřují). Květiny, vanilka, sladké ovoce, to jsou ingredience, po kterých by se měli v kosmetice poohlédnout: zaujme je tělové mléko Chloé Nomade nebo olej Kneipp Almond Blossom

Nejlepší péče pro citlivé Raky

Lev (od 23. 7. do 22. 8.)  

Zbožňují obdiv společnosti, bez okázalosti a lehčích dramat snad ani nemůžou být. Luxus je u nich sázkou na jistotu. Lvi vynikají smyslností a svůdností, elegance, smysl pro design a exotika je dokážou nadchnout. Doslova zazáří s regeneračním krémem se třpytkami Dermacol After Sun či luxusní krém Rituals The Ritual Of Karma

Nejlepší péče pro společenské Lvy

Panna (od 23. 8. do 22. 9.)   

Inteligentní a pracovité Panny ocení věci promyšlené do detailu, dbají na pořádek a zbožňují stylové, avšak praktické věci. Záleží jim na tom, jak působí, a lehce znervózní, když nejsou jak ze škatulky. I jejich kosmetika by měla vyzařovat esenci čistoty a svěžesti: pořiďte tělový balzám Souletto Pink Pepper & Rice Milk Body Balm či hydratační Neutrogena Hydro Boost® Body.  

Nejlepší péče pro puntičkářské Panny

Váhy (od 23. 9. do 23. 10.)   

Přátelské a citlivé duše, které vždy usilují o harmonii nejen sami v sobě, ale i kolem sebe. Jsou nesmírně stylové a elegantní, aniž by se o to musely snažit, prostě to mají v krvi. Sázejí na nadčasovost, ale dokážou do ní s elegancí přidat i svěží novinky. Zaujme je omlazující krém Collistar Lift HD Corpo Ultra-Lifting Anti-Age Cream i balzám Uriage Eau Thermale Unctuous Body Balm.  

Nejlepší péče pro harmonické Váhy

Štír (od 24. 10. do 22. 11.) 

Tajemní, záhadní, svůdní a neskutečně sexy… Štíři skutečně umí rozehrát svůj šarm naplno. Kosmetika by měla být stejně noblesní a podmanivá, jako jsou oni sami. Okázalé, uhrančivé a luxusní produkty, to je pro ně to pravé. Zabodujete u nich s vyživujícím krémem Payot Nourishing Body Cream nebo parfémovaným balzámem Yves Saint Laurent Libre Body Balm.  

Nejlepší péče pro svůdné Štíry

Střelec (od 23. 11. do 21. 12.)   

Nezávislé a svobodomyslné znamení dosáhne všeho, co si umane. Nebojí se pouštět do nových dobrodružství, inspiruje svým stylem, sebevědomím i odvahou a je i skvělým přítelem. Rádi objevují vše nové, nepoznané. Kosmetika jim tedy také musí přinášet nějaký bonus: vhodný je rozjasňující krém Revolution Skincare Body Vitamin C (Glow) nebo Somatoline Body Care.  

Nejlepší péče pro svobodomyslné Střelce

Kozoroh (od 22. 12. do 20. 1.)   

Perfekcionisté, ke kterým když se dostanete blíž, zjistíte, že mají srdce ze zlata, skvělí parťáci pro duchaplné rozhovory i pracovní projekty, kteří vás vždycky podpoří v tom, abyste si šli vlastní cestou – to vše jsou Kozorozi. V péči o sebe ocení luxus, nejvyšší kvalitu i jedinečnost: obdarujte je zpevňujícím krémem Biotherm Celluli Eraser nebo přepychovým sérem Eisenberg Classique Sérum Amincissant Corps.  

Nejlepší péče pro perfekcionistické Kozorohy

Vodnář (od 21. 1. do 20. 2.)   

Mívají ty nejbláznivější nápady, které se nebojí realizovat, dokážou se nadchnout pro každou legraci a milují objevování krás světa i života. Jsou vášniví, zbožňují společnost i cestování. Nadčasová, originální a odvážná může být i jejich kosmetická péče: jako svěží krém Davidoff Cool Water Woman nebo hydratační mléko CeraVe Moisturizers.  

Nejlepší péče pro dobrodružné Vodnáře

Ryby (od 21. 2. do 20. 3.)   

Zasněné a citlivé Ryby si spokojeně žijí hlavně ve svém vlastním světě, jejich romantické a kreativní povaze odpovídá i čistá a jemná kosmetika. Užívají si kosmetické hýčkání, hodí se k nim sladké přísady, květiny i citrusy. Obdarujte je (nebo sebe) třeba výživným krémem Eveline Cosmetics Botanic Expert a arganovým olejem Renovality Original Series.  

Nejlepší péče pro zasněné Ryby

Tak už víte, které tělové mléko, olej nebo krém se hodí pro vaše znamení nebo pro znamení vašich milovaných? Zkuste naše tipy a dejte vědět, jestli „sedly“.