Teint Idole Ultra Wear Lancôme: ikona mezi make-upy

23. dubna 2019Jana P
Jsou make-upy, které se na trhu objeví sotva na pár sezón, ale Teint Idole Ultra Wear od Lancôme se stará o krásnou pleť žen po celém světě už od roku 1997! Znáte ho a víte, jaké přednosti tahle make-up ikona může nabídnout i vám?

Jemný make-up s dlouhotrvajícím efektem

Teint Idole Ultra Wear je ikonou plným právem. Spojuje v sobě hydrataci i matující efekt. Má velmi jemnou parfemaci a chlubí se až zázračně vyváženou a příjemnou texturou. Je zkrátka tekutý „tak akorát“, takže se velmi dobře nanáší (ideálně rychlými tahy plochým štětcem). A jeho 24hodinová výdrž je pověstná! Spotřebitelský test Lancôme to jen potvrzuje: například podle 87 % testujících žen dodává make-up Teint Idole Ultra Wear po 24 hodin pleti její perfektní vzhled a 98 % žen ocenilo, že si svůj odstín zachová celý den (za to mimochodem vděčí obsahu tzv. NAI pigmentů, které umí, dle výzkumu společnosti Lancôme, vyrovnávat pH pleti a udržet tak odstín make-upu stále stejný).

» Soutěžte o tři make-upy TIUW dole pod článkem «

Matující make-up s hydratačním účinkem

Teint Idole Ultra Wear navíc obsahuje 37 % vody a 10 % hydratačních látek, takže pleť ani přes vysoký krycí a matující efekt nevysušuje. Obsahuje SPF 15 a chrání pokožku před slunečním zářením. A co na něm osobně obdivuju nejvíc, je, že k tomu všemu dokáže na pleti udržet nádherně sametový finiš. Opět po celý den (i celou noc, je-li třeba!). Pleť přitom krásně dýchá, nemáte žádný pocit neprodyšné „masky“. Pořád je to vaše pleť, jen zbavená nedokonalostí, vyživená, hydratovaná a zmatněná tak, že si v mnoha případech můžete odpustit i přepudrování!

Vybrat si odstín nikdy nebylo jednodušší…

Ikonický je také výběr ze 44 odstínů, přičemž Teint Idole Ultra Wear patří k make-upům, které pracují s tzv. podtónem pleti. Máte tedy záruku, že v nabídce odstínů skutečně najdete svůj perfektní odstín podle toho, jestli má vaše pleť studený, neutrální či teplý podtón. (Pokud si právě podtónem nejste jistá a chcete jej určit, podívejte se do našeho nedávného článku Jak si vybrat správný odstín make-upu.)

Vyzkoušejte Lancôme ikonu zdarma!

Chcete i vy konečně vyzkoušet make-up, který zbožňují ženy po celém světě, ale bojíte se, že si nevyberete správný odstín? Notino vám ve spolupráci s Lancôme přináší Shadefinder – stránku, na které si můžete vybrat dva odstíny Teint Idole Ultra Wear a my vám zdarma pošleme jejich 5ml balení na vyzkoušení. Vybrat si správný odstín make-upu nikdy nebylo jednodušší!

Odlehčená novinka Teint Idole Ultra Wear Nude

A protože výzkumy v laboratořích Lancôme stále pokračují, přichází právě letos na trh také odlehčená varianta – Teint Idole Ultra Wear Nude. Ve 27 přirozených odstínech nabízí velmi lehkou texturu a nižší krytí, ale stále tu samou 24hodinovou výdrž i matující finiš (často bez nutnosti znovu aplikovat pudr v průběhu dne).

SOUTĚŽ: Hrajeme o 3 make-upy Teint Idole Ultra Wear od Lancôme!

Tři z vás mají možnost získat tento skvělý make-up zdarma díky naší soutěži! Stačí odpovědět na následující otázky:

  1. V jakém roce byl na trh uveden make-up Teint Idole Ultra Wear?
  2. Proč je podle vás tento make-up tak oblíbený? Jaký benefit z výše zmíněných oceňujete nejvíce?

Soutěž je UKONČENA. Gratulujeme třem výherkyním, jejichž jména jsou: Pavlína Süserová, Káťa Zlatá a Nina K. Budeme je kontaktovat na uvedený email. Všem ostatním děkujeme za účast a budeme se těšit na vaše odpovědi při jedné z dalších soutěží - už brzy na našem blogu.

Přečtěte si více